O. Szafnaueris: permainos vyksta, bet tam reikia laiko

O. Szafnaueris: permainos vyksta, bet tam reikia laiko
logo 2023 Gegužės 29 d. 19:11, Alpine

Kiekviename susitikime su žurnalistais „Alpine“ komandos vadovui Otmarui Szafnaueriui tenka atsakinėti į klausimus, susijusius su griežta kritika, kurią jam adresavo „Alpine“ bendrovės generalinis direktorius Laurentas Rossi.

„Formulės-1“ komandos vadovas sakė, kad bÅ«tinos reformos jau vyksta ir jų negalima laikyti atsakymu į griežtą kritiką, nes pertvarkos procesas prasidėjo gerokai anksčiau.

„Reforma komandoje jau vyksta, paprasčiausiai tam reikia daugiau laiko, - pasakojo O. Szafnaueris. - Visi žinome, kad šis procesas susideda iš visos komandos pastangų, nes mes turime daug talentingų inžinierių, kurie įtemptai dirba, bet mes atsiremiame į tai, kad darbo laikas vėjo tunelyje ir su CFD technologijomis yra apriboti.

Todėl kalba eina ne apie darbų apimtis, o apie jų kokybę. Norint to pasiekti, reikia daugiau laiko ir tai susiję su naujų specialistų samdymu. Planai tam jau sudaryti ir derybos su reikiamais žmonėmis jau vyksta.

Tarpsezoniu mes atlikome daug prieš mus keltų uždavinių, bet ne viską, ko reikia organizacijos vidinei pertvarkai ir šios reformos vyksta dabar. Aš „Alpine“ dirbu kiek ilgiau nei vieneri metai ir pirmus 6-8 mėnesius skyriau komandos giluminei struktÅ«ros analizei, darbo metodams, nagrinėjau ekipos stipriąsias ir silpnąsias puses. Ir dabar aš visa tai gerai suprantu.

Aš jau 25 metus užimu aukštas pareigas ir žinau, ką reikia daryti, norint komandą iš paskutinės vietos išvesti iki 4 pozicijos, kaip buvo su „Force India“ arba iš peletono vidurio palypėti iki 2 vietos – BAR komandos pavyzdžiu. Taigi, supraskite mane, planai jau sudaryti.

Ar aš dėl to jaučiu papildomą spaudimą? Čia yra „Formulė-1“ ir jei čia nelaimite, patys sau susikuriate presingą. Dabar tik viena „Red Bull“ yra patenkinta rezultatais, o visi kiti įtemptai dirba, norėdami pasivyti lyderius“.

Szafnaueris taip pat pažymėjo, kad per Ispanijos GP etapą jis susitiks su Laurentu Rossi ir „Renault“ koncerno prezidentu Luca de Meo, kur bus apsvarstyti komandos ateities planai.

Po šešių šio sezono etapų „Alpine“ komanda turi 35 taškus ir užima penktą vietą Konstruktorių įskaitoje.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 1859
2. Beržas 1833
3. Tadas Misevičius 1828
4. regdal 1825
5. gytisz 1821