O. Szafnaueris: tikimės pasivyti „Mercedes“ (5)

O. Szafnaueris: tikimės pasivyti „Mercedes“
logo Birželio 22 d. 12:07, Pirelli

Fernando Alonso Kanadoje startavo iš antros pozicijos, tačiau galutiniame protokole atsidūrė tik 9-toje vietoje po baudos už nekorektišką gynybą ir Monrealio trasą paliko gana nusivylęs.

Po devynių sezono etapų Fernando sąskaitoje – 18 taškų, kai tuo tarpu jo partneris Estebanas Oconas turi 39 taškus ir praėjusį savaitgalį „Alpine“ sportininkas iš Prancūzijos finišavo 6-tas, pakartodamas patį geriausią šio sezono asmeninį rezultatą. Lenktynių metu Alonso neslėpė nusivylimo, nes jis buvo greitesnis už prancūzą viso savaitgalio metu.

Beje, „Alpine“ mašina iš pat pradžių neleistų pretenduoti į vietą pirmame penketuke ir kai po lenktynių komandos vadovas Otmaras Szafnaueris buvo paklaustas, kaip F. Alonso pavyko pasiekti tokio aukšto rezultato kvalifikacijoje, kuris komandai galėtų teikti didelių vilčių ateityje.

„Mūsų kompiuterių pagalba, kurių turime labai daug, mes bandome išanalizuoti, norėdami tai suprasti, - atsakė „Alpine“ vadovas. - Iš dalies tai susiję su tuo, jog Alonso puikiai vairuoja šlapioje trasoje, bet jis buvo labai greitas ir per penktadienio treniruotes. Taigi, jis buvo greitas ne tik šeštadienį. Be to, kvalifikacijos pabaigoje trasa pradėjo džiūti ir situacijai įtakos turėjo labai daug kitų faktorių.

Gaila, kad lenktynėse jam sutrukdė techninės problemos su jėgos agregatu, bet jos nebuvo tiek rimtos, kad Fernando turėtų pasitraukti iš distancijos.

Mes supratome, kad sausoje trasoje mums trūks greičio norint varžytis su „Red Bull“ ir „Ferrari“, bet mes tikėjomės pakovoti su „Mercedes“, tačiau jie mus galiausiai aplenkė, bet mes dabar gerokai lenkiame savo artimiausius varžovus. Tikiuosi, kad mums vėl pavyks pasivyti „Mercedes“, nes mus skiria tik kelios dešimtosios sekundės. Pagal jėgainės galią mes jiems nė kiek nenusileidžiame, o pagal aerodinaminį efektyvumą – irgi“.

BWT Alpine F1 Team
Komanda: BWT Alpine F1 Team 2022 sezono taškai: 61
Variklis: „Renault“ Važiuoklė: A522
Plačiau
Fernando Alonso
Pilotas: Fernando Alonso 2022 sezono taškai: 22
Komanda: Renault Amžius: 40 m.
Plačiau
Estebanas Oconas
Pilotas: Estebanas Oconas 2022 sezono taškai: 39
Komanda: Renault Amžius: 25 m.
Plačiau

Komentarai (5)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Akkmo
IP: 81c8831 | 06/23 00:40 Atsakyti
Ndos
06/22 13:07

F-1.lt - klaidų heneratorius. Negi neperskaitot ka išverčiat? Krevarankiai

Oh, ironija...
jv
IP: 6174ff4 | 06/22 21:40 Atsakyti
Pievas sneka, ant galo alfa vos nepakrove jiem malku, o taktika alonso tai tikrai buvo apgailetina
montoyja
IP: 2f4e38d | 06/22 15:24 Atsakyti
mes nepretenduojame į 3 vietą Konstruktorių taurės įskaitoje, nors ir gerokai lenkiame savo artimiausius varžovus. Kazkaip nelogiskai skamba. Saugoje->sausoje. Seip skaitant tai marazmus sneka, iki mersu jiems dar labai toli, o kad alonso taktika buvo bloga tai neuzsimena.
Rasytojelis
IP: 2220a40 | 06/22 13:31 Atsakyti
Gal turėjo omeny Mclaren, o ne Mercedes :D.
Ndos
IP: c531e92 | 06/22 13:07 Atsakyti
F-1.lt - klaidų heneratorius. Negi neperskaitot ka išverčiat? Krevarankiai
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas