Oficialu: C. Picas atstovaus „Virgin“ (6)

Oficialu: C. Picas atstovaus „Virgin“
logo 2011 Lapkričio 27 d. 23:54, Virgin/LAT Photographic
Pasibaigus Brazilijos GP lenktynėms „Virgin“ komanda paskelbė, kad jos gretose kitais metais greta Timo Glocko lenktyniaus Charlesas Picas, pakeisiantis Jerome'ą d'Ambrosio.
Prancūzas vairavo ekipos, prieš kitą sezoną pakeisiančios pavadinimą į „Marussia“, bolidą praėjusią savaitę Abu Dabyje vykusių jaunųjų lenktynininkų bandymuose, kur, skelbiama, paliko gerą įspūdį ir taip užsitikrino piloto vietą.
„Esu labai laimingas, įžengdamas į „Formulę-1“ su „Marussia Virgin Racing“, - taip žinią komentavo pats C. Picas.
„Kaip lenktynininkas, visuomet jautiesi pasiruošęs kitai galimybei, tačiau praėjusią savaitę Abu Dabyje vykę bandymai buvo tikrai sunkūs. Komanda man suteikė fantastiškų galimybių pasimokyti, tačiau kartu supratau, kad turiu juos nustebinti ir įrodyti, kad esu pasiruošęs gerai dirbti.“
„Likau patenkintas savo pasirodymu, akivaizdu, liko patenkinta ir komanda. Labai geras startas, tačiau tai tik pradžia, aš suprantu, kad manęs laukia daug sunkaus darbo“, - teigė sportininkas.
„Man labai patinka komanda. Kartu dirbome bandymuose ir jaučiausi labai gerai. Jie nori dirbti teisingai, matau labai didelį ryžtą pasiekti sėkmę, tad tapti to dalimi man yra ypatingas jausmas. Nekantriai laukiu sunkaus darbo žiemą visose srityse, kad gerai pasiruošiau bandymų pradžiai ir savo pirmosioms lenktynėms.“
Komandos vadovo Johno Bootho teigimu, sprendimą pasirinkti C. Picą lėmė puikus jo pasirodymas jaunųjų lenktynininkų bandymuose.
„Man labai malonu priimti Charlesą į „Marussia Virgin Racing“, tapsiantį Timo komandos draugu 2012-aisiais“, - sakė britas.
„Nenuostabu, kad mes atidžiai stebime žemesnes formulių klases. Charlesas tikrai buvo tarp tų, kuriuos sekėme kelerius pastaruosius metus.“
„Tikruoju barometru tapo praėjusią savaitę Abu Dabyje vykę jaunųjų lenktynininkų bandymai, kur su juo atlikome daug mėginimų, norėdami išsamiai įvertintume jo potencialą. Nors tai buvo pirmasis jo kartas „Formulės-1“ bolide, Charlesas išliko susikoncentravęs į reikiamą atlikti darbą ir puikiai išlaikė šį iššūkį. Jis tobulėjo visose srityse, tačiau labiausiai akį patraukė jo darbas atliekant lenktynių simuliacijas“, - pridūrė jis.
21 m. amžiaus C. Picas pastaruosius du metus praleido lenktyniaudamas GP2 čempionate, kur šiemet galutinėje čempionato įskaitoje liko ketvirtas. Per metus prancūzas pelnė 2 pergales ir 3 „pole“ pozicijas. 2009 m. jis pasižymėjo „Formulės-Renault 3.5“ pirmenybėse, kur pelnė 2 pergales ir pirmenybėse užėmė trečiąją vietą.
2012 m. „Formulės-1“ komandos ir pilotai
2012 m. „Formulės-1“ čempionato tvarkaraštis

Gauti el. paštu naujienas

Komentarai (6)
Hacpatb
| 11/29 00:38 Atsakyti
vaideriuks priminei man senus anekdotus apie Irisa ir Pisa. Kiek suprantu, prancuziskai turetu skambeti "Čarlez Pik" ar "Šarlez Pik"
vaideriuks
| 11/28 20:07 Atsakyti
O kaip šio vaikino pavardę reiks tart? Pisas? Ar Pikas? :-DD
ddt
| 11/28 17:12 Atsakyti
O kaip cia yra. Per BBC lyg ir uzsimine, kad Virgin apskritai isnyksta is F1 zodyno?
gika
| 11/28 13:09 Atsakyti
na sitas bent pergaliu GP2 yra ragaves, ne toks luzeris kaip dambrozio.
Prozac
| 11/28 08:48 Atsakyti
dar vienas pinigu maisas....
Xsas
| 11/28 03:42 Atsakyti
Laimės kūdikis. Tik ar ištemps sezoną...
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas