Oficialu: D. Brivio tapo „Alpine“ komandos lenktynių direktoriumi

Oficialu: D. Brivio tapo „Alpine“ komandos lenktynių direktoriumi
logo Sausio 17 d. 12:19, Suzuki Racing

„Alpine“ komanda oficialiai patvirtino, kad buvęs „MotoGP“ „Suzuki“ komandos vadovas Davide‘as Brivio tapo F-1 ekipos lenktynių direktoriumi.

Italas prie komandos jungiasi po įvairių permainų valdžios struktūroje. D. Brivio bus pavaldus „Alpine“ vadovui Laurentui Rossi, kuris pakeitė komandos vykdantįjį direktorių Cyrilą Abiteboulą.

Tai, jog D. Brivio prisijungs prie minėtosios F-1 komandos buvo tikimasi iš karto po to, kai buvo paskelbta apie jo pasitraukimą iš „Suzuki“ ekipos, kuri varžosi „MotoGP“ čempionate. Italas pastarojoje komandoje praleido aštuonerius metus. Praėję metai jam buvo itin sėkmingi. „Suzuki“ komanda ir jos lenktynininkas Joanas Miras pernai tapo „MotoGP“ čempionais.

Pats D. Brivio neslėpė, kad gyvenime ieško naujų iššūkių sakydamas: „savo profesinėje srityje ieškau naujų iššūkių ir neseniai man pasitaikė galimybė, tad nusprendžiau ja pasinaudoti“.

D. Brivio jungiasi prie komandos, kuri į „Formulės-1“ čempionatą sugrįžo 2016 metais. Pernai ji iškovojo daugiausiai taškų nuo sugrįžimo. Jos pilotai Danielis Ricciardo ir Estabanas Oconas ant apdovanojimų pakylos viso lipo tris kartus.

Šiemet komandai atstovaus po pertraukos į F-1 sugrįžtantis Fernando Alonso, kuris su „Renault“ 2005 m. ir 2006 m. tapo F-1 čempionu.


Komentarai (0)
×

TOP naujienos