Oficialu: F-1 ir toliau rengs lenktynes Silverstoune (1)

Oficialu: F-1 ir toliau rengs lenktynes Silverstoune
logo 2019 Liepos 10 d. 16:39, Daimler

Likus vos kelioms dienoms iki F-1 etapo Didžiojoje Britanijoje oficialiai pranešta, kad šiais metais lenktynės legendinėje Silverstouno trasoje tikrai nebus paskutinės. Dar vakar buvo pasirašyta nauja penkerių metų sutartis tarp F-1 ir etapo organizatorių, kuri garantuoja, kad lenktynės Silverstoune bus rengiamos dar bent iki 2024 metų sezono pabaigos.

Senasis kontraktas bÅ«tų baigęs galioti po šio sezono, o Britų lenktynininkų klubo BRDC nariai siekė geresnių etapo rengimo finansinių saąlygų. Panašu, kad abiem pusėms pavyko surasti kompromisą derybose.

Po sutarties pasirašymo „Formulės-1“ vykdomasis direktorius Chase'as Carey'us džiaugėsi pasiektu komprmisu bei teigė, kad F-1 privalo išsaugoti kuo daugiau savo istorinių trasų lenktynių kalendoriuje.

„Esame labai laimingi galėdami patvirtinti, kad Didžiosios Britanijos GP lieka „Formulės-1“ kalendoriuje dar bent penkeriems metams, o lenktynės ir toliau vyks legendinėje Silverstouno trasoje.

Visuomet sakėme, jog žvelgiant į ilgalaikes perspektyvas, F-1 privalo išsaugoti savo istorines trasas, o Silverstounas ir Didžioji Britanija yra svarbi šio sporto dalis", - pranešime spaudai cituojamas C. Carey'us.

Silverstouno trasa užima ypatingą vietą F-1 istorijoje. Būtent čia 1950 metais buvo surengtos pirmos istorijoje F-1 lenktynės.Komentarai (1)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Jacques
| 07/10 21:55 Atsakyti
Na ačiū Dievui susitarė,nes tie visi Tilkedromai tai vemt verčia.
×

TOP naujienos