Oficialu: išvykstantį C. Sainzą „McLaren“ gretose pakeis D. Ricciardo (49)

Oficialu: išvykstantį C. Sainzą „McLaren“ gretose pakeis D. Ricciardo
logo Gegužės 14 d. 13:09, Renault Sport

Ketvirtadienį „McLaren“ komanda paskelbė, kad į „Ferrari“ išvykstantį Carlosą Sainzą nuo 2021 metų sezono pakeis dabartinis „Renault“ atstovas Danielis Ricciardo.

Skelbiama, kad australas padėjo parašą po ilgalaike sutartimi ir turėtų sudaryti duetą su jaunuoju Lando Norrisu.

D. Ricciardo taip pat buvo siejamas ir su galimu persikėlimu į „Ferrari“, tačiau Italijos ekipa nusprendė šansą suteikti C. Sainzui.

Australas nuo praėjusio sezono gina „Renault“ komandos garbę, tačiau pirmasis sezonas Prancūzijos komandoje jam nebuvo itin sėkmingas ir asmeninėje įskaitoje D. Ricciardo liko tik devintas.

Dabartinis „Renault“ atstovas „Formulėje-1“ yra iškovojęs 7 pergales, tiesa, visas jas pasiekė su „Red Bull“ bolidu.


Komentarai (49)
Norge logo rėmėjas
| 05/14 13:31 Atsakyti
tu_irgi
05/14 13:19

VET tikrai neis į Renault, tai lieka du scenarijai: 1. Baigia karjerą 2. Nors ir drambliuko svajonės, bet Toto ne be reikalo paminėjo, kad turi apmąstyti Vettel išėjimą iš Ferrari. Du čempionai vienoje komandoje, su vienodais bolidais, paglaiau išsiaiškina, kurio bb yra ilgesnis. Marketingo prasme čia būtų trečiasis reichas. :D

netiesa. treciasis reichas butu Alonso grizimas vietoj boto ir 2007m santykiu aiskinimosi tesinys :)
Klepsidra
| 05/14 13:32 Atsakyti
Vettelis i Renault yra tokie pat sapnai, kaip Vettelis i McLaren. belieka susirinkti sokolada ir namo. Manau, artimiausiu metu nebus pranesimu ne is Vettelio apie ateiti, ne is Renault apie tai, kas uzpildys tuscia vieta.
Realios Renault opcijos yra ALO, HUL, BOT arba kazkas is F2 jaunimo, bet sie neturi superlicense tasku ir kad kazkuris surinktu tinkama kieki, privalo nugaleti F2, jei cempionatas isvis bus atnaujintas
Larensas
| 05/14 13:48 Atsakyti
Įsivaizduoju fetelių šalia hamiltono. vargšas turbūt nusižudytų neįpusėjus sezonui. būtų sutraiškytas trečio komandos draugelio iš eilės. mielai pažiūrėčiau.
mariusis
| 05/14 22:28 Atsakyti
Norge logo rėmėjas
05/14 19:51

tai cia jei su veteliu :) nors kas zino kokios formos griztu alonso...

Tai grįš į Renault, o tada kaip sakė eustachijus, antros vietos jau okupuotos. Tad Hamiltonui reikia saugotis, apie kitus net nekalbu, visos lenktynės bus karjeros :D Šiaip galėtų grįžti visų laikų potencialas, spaudimo genijus, perfomanco karalius ir duokit jam tą mb baranką ir galės visiems parodyti koks yra undisputed. Tik labai bijau čia kelių sveikatos, nes Hamiltono fanai išgyventų nesėkmę, bet kas su Alonso sekta būtų patyrus fiasko, ar užtektų šarvojimo salių, būtų baisiau nei corona 😀
zonker logo rėmėjas
| 05/14 13:46 Atsakyti
Tech
05/14 13:39

suprantama. ne siaip viskas ok, cempionatas nevyksta tai bent naujienu pazere ir galvosukio ka darys Fetelis , ir gal??? ALonso :D

sitos naujienos F1 fanams ir websaitams kaip vanduo dykumoje :))
RSFerrari
| 05/14 16:25 Atsakyti
SethFin
05/14 15:30

Toks puikus lenktynininkas Ricciardo reik tikėtis Mclaren sukonstruos konkurencinga bolida, isivaizduokit jei Ricciardo vienoje komandoje su Hamiltonu važiuotu vieni vartai būtu čia ne minkštaširdis leliukas Bottas, kuris sutinka tyliai važiuoti šalia iš paskos be ambiciju labai tinkamas sudaryti Hamiltono geram įspudžiui, dėl to tokie sriprus vairuotojai kaip Ricciardo nebeprileidžiami prie geriausiu bolidu juk pradėtu knežinti Hamiltona ar Crashstappena tai kaip atrodytu iš šono, kai F-1 bachūrai tiek daug investavo į šiuos 2 veikėjus.

Tamsta gal F1 žiūrit nuo užvakar? Ric buvo verstapeno komandos draugu kurį laiką ir prasileido labai stipriai. Žinoma, galima teigti, kad bolido gedimai daug lėmė, bet rezultatas skyrėsi dvigubai, tai Ric tikrai nėra geriau nei Vers. Ric nėra geras kaip nr2., bet nėra aukščiausio nr1 lygio ir būtent todėl jis sėdi vidutinio lygio ekipose. Jį paimti Ferrari ir anksčiau šansą turėjo, kaip ir Mercedes. Jei tu manai, kad žinai geriau kas yra geriausias pilotas už tų komandų vadovus, nuliūdinsiu - taip nėra.
Loyal to Ferrari
| 05/14 13:33 Atsakyti
Nu, matant Renault progresą, oi, t. y. regresą, likt ir laukt nežinia ko... geriau jau McLaren, bent su šviesesne ateitim ir pamažu lipimu link priekio. :) Gooooo Rikyyyyy.
Tech
| 05/14 13:22 Atsakyti
tai liuks tada, Feteli salia Hamiltono, Botta salia Ocono ir vsio, vaziuojam! :D
Rokas1 logo rėmėjas
| 05/14 13:25 Atsakyti
Ir štai taip, McLaren tapo mėgstamiausia F1 komanda soc tinkluose
Aš Vytautas
| 05/14 13:36 Atsakyti
Norge logo rėmėjas
05/14 13:31

netiesa. treciasis reichas butu Alonso grizimas vietoj boto ir 2007m santykiu aiskinimosi tesinys :)

nu jo, čia būtų stipriau :))
×

TOP naujienos