Oficialu: J. Alguersuari tapo „Toro Rosso“ lenktynininku (42)

Oficialu: J. Alguersuari tapo „Toro Rosso“ lenktynininku
logo 2009 Liepos 20 d. 11:26, Getty Images
Toro Rosso“ komanda šiandien oficialiai patvirtino, kad po Vokietijos GP lenktynių iš ekipos atleistą Sebastieną Bourdais pakeis Jaime Alguersuari. Ispanas debiutuos jau šio savaitgalio varžybose Vengrijoje.
„Puikiai suprantu, kad artimiausius mėnesius komandos ir Jaime laukia didelis iššūkis, ypač dėl bandymų draudimo. Tačiau „Red Bull“ visada pasiruošusi naujiems iššūkiams“, - naujo piloto atėjimą į komandą pakomentavo jos vadovas Franzas Tostas.
„Nesitikiu nieko iš jo bent per pirmąsias trejas lenktynes, kurių metu jis turės priprasti prie bolido, komandos ir „Formulės-1“ aplinkos“, - pažymėjo jis.
19 m. amžiaus lenktynininkas praėjusį sezoną tapo Didžiosios Britanijos „Formulės-3“ čempionu. Šiemet jis iki šiol varžėsi „Formulės-Renault 3.5“ pirmenybėse, kur po 11 lenktynių žengė aštuntoje vietoje.
2007 m. J. Alguersuari užėmė antrąją vietą Italijos „Formulės-Renault 2.0“ pirmenybėse bei penktąją analogiškos klasės Europos čempionate. 2006 m. ispanas šiose serijose liko atitinkamai dešimtas ir dvyliktas, tačiau triumfavo Italijos žiemos pirmenybėse.
Debiutuodamas Vengrijos GP, J. Alguersuari taps jauniausiu lenktynininku „Formulės-1“ istorijoje, taip pagerindamas nuo 1980 m. galiojusį Mike'o Thackwello rekordą.
Ispanas iki šiol „Formulės-1“ bolidą yra vairavęs tik aerodinamikos bandymuose važiuojant tiesia linija.

Komentarai (42)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
sheshx
| 07/23 15:07 Atsakyti
Gal ir kvailas klausimas, bet kaip reiktų tarti jo vardą ir pavardę?
Evo_GB
| 07/22 00:21 Atsakyti
kodel jei jaunas tai kvailas visciukas ir t.t ???o ka hailtonas? ka massa? ka vetelis?? tik nepradekit sakyt jog jie yra labai talentingi...juk dar daug kas priklauso kaip bus paruosta pati formule..
vaidzio
| 07/21 14:03 Atsakyti
Stumtraukis >>>>> Kam laikyti Bourdais siam savaitgaliui jei vistiek ji atleidzia? O dar naujokas pasitreniruos nepamirskim kad bandymu dar nera o ir po sezono jie riboti, taigi sis sezonas naujam pilotui kaip bandymu poligonas, tik reik tiketis kad avariju daug nebus ir nesugadins lenktyniu kitiems kovojantiems del pergaliu. Sekmes jam
Stumtraukis
| 07/21 13:34 Atsakyti
galiu pasakyti, kad galejo dar bourdais duoti si savaitgali palenktyniauti, nes bolido patobulinimai bus nauji, o is sito nieko gero nesitikiu
metras
| 07/21 10:37 Atsakyti
nematau jame jokiu perspektyvu , isskyrus gal amziu , karoc vaikas jis juk dar-visciukas
AM_F1
| 07/21 09:27 Atsakyti
jaudrius>> jo tikrai BUS geriau negu bourdais tureti. turbut bus ne geriau negu winkelhockui
lubu
| 07/21 07:35 Atsakyti
sekmes naujokeliui :)
db
| 07/21 00:58 Atsakyti
*fisco*> ar tau gaila, kad sukels avariją? Be jų nėra į ką žiūrėt hungaroringe.
db
| 07/21 00:54 Atsakyti
L'user> nebepjauk, f3 šampinjonas yra geras pasiekimas, ypač 17m. Dabar 18 jam, lievai renuškėse sekasi, sunku adaptuotis vaikiui, kaip su f1 bus, bus matyt. Ir nemanau, kad už buemi prasčiau varys, duos jam setupą ir vienodai važiuos.
jaudrius
| 07/20 23:35 Atsakyti
Jis yra Didžiosios Britanijos Formulės-3 čempionas, tad ramiai, patikrintas vaikis, viskas bus gerai.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas