Oficialu: Lewisas Hamiltonas „Mercedes“ keičia į „Ferrari“ (129)

Oficialu: Lewisas Hamiltonas „Mercedes“ keičia į „Ferrari“
logo Vasario 01 d. 21:14, Mercedes-Benz Grand Prix Ltd nuotr.

Šiandien vakare „Mercedes“ oficialiai pranešė, kad baigs bendradarbiavimą su Lewisu Hamiltonu 2024 metų pabaigoje.

Britų lenktynininkas pasinaudojo jo kontrakte buvusia sąlyga, kad sportininkas turi teisę išeiti iš komandos po vieno sezono, nors pernai rugpjūtį sudarytoje sutartyje pabaigos terminas buvo 2025 metų pabaiga.

Tolesni septyniskart pasaulio čempiono planai jau yra oficialiai patvirtinti. „Ferrari“ komandos spaudos tarnyba jau anonsavo, kad kitais metais L. Hamiltonas vilkės raudoną „Ferrari“ uniformą ir bus Charleso Leclerco komandos partneriu. Lewisas su italų ekipa jau pasirašė ilgametę sutartį.

„Mercedes“ vadovas Toto Wolffas: „Jei vertinsime lenktynininko ir komandos sąjungą, tai mūsų santykiai su Lewisu tapo patys sėkmingiausi šiame sporte ir mes tuo galime didžiuotis.

Hamiltonas visą laiką buvo svarbia „Mercedes“ koncerno sporto istorijos dalimi, bet visi žinojome, kad vieną dieną viskas pasieks natūralią pabaigą ir tokia diena atėjo.

Mes priimame Lewiso sprendimą ieškoti naujų iššūkių, o mūsų galimybės ateityje gali užgniaužti kvapą. Mes turime dar vieną sezoną kartu ir sieksime 2024 m. pasiekti maksimumo“.

Lewisas Hamiltonas: „Kartu su „Mercedes“ aš praleidau unikalius 11 metų ir didžiuojuosi tuo, ko mes kartu pasiekėme. Aš išaugau „Mercedes“, todėl sprendimas išeiti buvo vienas sunkiausių sprendimų mano gyvenime. Bet atėjo laikas žengti šį žingsnį ir aš su džiaugsmu imuosi naujo iššūkio.

Visada būsiu dėkingas „Mercedes“ už neįtikėtiną palaikymą, Toto – už jo draugystę ir lyderystę ir aš šį ciklą noriu užbaigti aukšta nata. Esu susikoncentravęs parodyti kuo geresnius rezultatus šiais metais ir padaryti paskutinį sezoną „sidabrinėse strėlėse“ neužmirštamu.

Nemaža dalis ekspertų tvirtina, kad šiame sezone L. Hamiltonas dirbs praktiškai be jokios motyvacijos, žinodamas, kad paliks komandą. Tas pats gali atsitikti ir su Carlosu Sainzu, kuris žino, kad šio sezono pabaigoje turės palikti "Ferrari" ir vietą užleisti Lewisui.

View this post on Instagram

A post shared by FORMULA 1® (@f1)Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Luuna
IP: 11ff568 | 02/01 21:19 Atsakyti
Nepamirskit pranest, kad Sainz paliks 2024 Ferrari, nes dar ne visi suprato:)))
Martynas1994
IP: de41ca3 | 02/01 21:27 Atsakyti
Bet tai idomiai, dabar dar sezona vaziuos uz Mercedes nors zino kad iseis i Ferrari, tai kur motyvacija kazkam kita sezona is mersu bus dirbti su juo
Aha
IP: 96f184a | 02/01 21:30 Atsakyti
Realiai, tai visiška nesąmonė, galėtų uždrausti tokius dalykus, privaloma laikyti paslaptyje ar kažkas panašaus, iki tam tikros datos. Sezonas dar neprasidėjo, o mes jau kalbame apie kito tarpsezonio viena svarbiausių ėjimų, net nepaisant to, kiek ir kokių jų bus, nu nėra logikos. Ko dabar tikėtis iš Lewiso ir Mercedes, žinoma jie profesionalai ir turėtų atiduoti save sekančiam sezone, bet jei Mercedes vėl kažką prašaus su bolidu, kokia tada Hamiltono motyvacija bus, kiek jis jos atiduos ir t.t. Realiai tikrai nesąmonė, manau apie perejimus, kontraktus ir visa kita turėtų būti uždrausta kalbėti iki sezono galo, būdavo jau liepą, ar rugpjūtį kalbėdavo, dabar pradės kalbėti apie metus į priekį, kas toliau, Maxo kontraktas su Audi nuo 2033 metu....
kart
IP: ff4c1cb | 02/01 21:31 Atsakyti
Nenustebčiau, kad perėjimas jau buvo apsvarstytas, kai dar pernai Hamiltonas pasirašė naują sutartį su Mersais, pasilikdamas galimybę nutraukti anksčiau laiko. Tie gandai apie Ferrari ir Hamiltoną sklinda jau seniai, o jo derybos su Mersais irgi buvo komplikuotos.

Perėjimas primena kokį nors Ronaldo, kuris dar prieš karjeros pabaigą norėjo pasiimti gerą kapšą pinigų ir nuvarė palošt į Dubajų, nes iš sportinės pusės, Hamiui to perėjimo tikrai nereikėjo.
JOX
IP: 0067796 | 02/01 21:32 Atsakyti
Nu čia tai *** sugadino nuotaika su situ šokoladu
Valerijus
IP: fff6076 | 02/01 22:37 Atsakyti
JOX
02/01 21:32

Nu čia tai *** sugadino nuotaika su situ šokoladu

Žinai kas kiečiausia bus, kai tifoziai pradės klykti kai jis ferrari bolida į topus neš, tada tu sakysi skanus tas pergalės šokoladas, nes ferrari jau kiek metų to pergalės šokolado neragauja ?
Masterpiece
IP: e49a124 | 02/01 23:51 Atsakyti
mirkam
02/01 23:42

Va taip ėmė ir išėjo, nes paskambino iš Ferrari !

Klepsidra diena bande vartyt, kad tikrai neis i Ferrari, dabar jau ramiu tonu aiskina, kad jis zino, kokie ten clause’ai buvo sutartyje. #fail
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 1859
2. Beržas 1833
3. Tadas Misevičius 1828
4. regdal 1825
5. gytisz 1821