Optimistiškai nusiteikęs V. Bottas įvertino praėjusius metus

Optimistiškai nusiteikęs V. Bottas įvertino praėjusius metus
logo 2023 Gruodžio 04 d. 14:45, Alfa Romeo F1 Team nuotr.

Valtteri Bottas optimistiškai vertina „Sauber“ F1 komandos šansus kitame sezone. Suomis teigia, jog laukianti visiškai nauja bolido koncepcija jam atrodo įdomi.

„Džiaugiuosi, kad praėjęs sezonas jau baigėsi. Kitais metais mes vėl pradėsime nuo nulio. Pastaruoju metu komandoje įvyko daug, netgi labai daug, pokyčių. Ir manau, kad tie pokyčiai yra teigiami.

Be to, kitų metų automobilio koncepcija atrodo įdomi. Taigi, žiūrint iš šios perspektyvos, aš turiu vilčių. Tačiau mums reikia labai sunkiai dirbti, tiesiog turime bandyti nuo pradžių.

Svarbiausia, kad mums tikrai reikalingas visiškai naujas automobilis. Jis tikrai turi būti kitoks. Tai yra didžiausia išvada, kurią pasiėmėme iš šio sezono. Su dabartine koncepcija priėjome pabaigą, nes tiesiog nesugebėjome rasti nieko išsiskiriančio. Mes supratome, kad reikia keisti viską iš esmės ir tai yra šio sezono pamoka.

Iš to, ką jau mačiau, esu patenkintas. Skirtumų tikrai yra. Manau, kad einame tuo keliu, kuriuo ir reikia. Tačiau rasti atsakymus į visus klausimus yra per anksti. Visgi, pažanga jau yra matoma, o kelios pastarosios savaitės gamykloje buvo tikrai labai produktyvios.

Jaučiu, kad su kai kuriais naujais žmonėmis, įskaitant techninį direktorių Jamesą Key, pradeda vykti tam tikri dalykai. Akivaizdu, kad jis turi daug vertingų žinių, net iš šių metų „McLaren“, todėl tikrai yra daug vertingos informacijos. Gera tai matyti, nes būtent to mums ir reikėjo.

Kalbant apie praėjusį sezoną, manau, kad mums pavyko iškovoti taškų ten, kur tam turėjome reikiamą tempą. Tačiau esminė problema buvo ta, kad tiesiog neturėjome bendro reikiamo tempo, kad būtume pirmoje lentelės pusėje. Greito automobilio neturėjome, o būtent nuo to ir prasideda žaidimas.

Nelikome paskutiniai ir tai jau yra gerai, tačiau sezonas buvo prastesnis už ankstesnį. Tai buvo tikrai sunkūs metai ir tikėjausi, kad finišuosime aukščiau. Tačiau dabar jau yra kaip yra. Tiesiog turime dirbti, kad ateityje rezultatai kiltų į viršų.

Mes stengėmės daryti viską, ką galėjome. Turime iš ko pasimokyti. Dabar belieka žiūrėti į priekį, išlaikyti motyvaciją ir pasitikėti savimi“, - kalbėjo V. Bottas.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Kęstutis Šimkus 263
2. mantioras 250
3. skripas 249
4. Giriby 243
5. bbd-336 237