P. de la Rosa: F. Alonso suspės pasveikti (3)

P. de la Rosa: F. Alonso suspės pasveikti
logo Vasario 14 d. 11:59, Renault Sport

Šveicarijos Berno ligoninėje esantis Fernando Alonso sureagavo į „Alpine“ komandos oficialų pareiškimą ir patikino, kad su jo sveikata „yra viskas gerai“.

Aišku, kad šie ispanų piloto žodžiai yra kiek perdėti, kadangi medikai pranešÄ— apie skilusį žandikaulį ir sulaužytą dantį, tačiau kadangi dukart pasaulio čempionas buvo sėkmingai operuotas, pozityvus nusiteikimas visada leidžia greičiau pasveikti.

Žinoma, kad F. Alonso net negalvoja apie tai, kad jis gali praleisti sezono pradžią. Jo tėvynainis ir senas draugas Pedro de la Rosa taip pat neabejoja, kad Fernando greitai pasveiks.

„Su Fernando viskas gerai, jis suspės pasveikti. Liko dar visas mėnuo, laiko yra pakankamai ir manau, kad jis galės dalyvauti žiemos bandymuose Bahreine, - Rosą cituoja Ispanijos laikraštis „Marca“. – Be abejo, šalmas lenktyniaujant smarkiai priglunda prie žandikaulio, jis jį spaudžia, o tiesiosiose pilotui tenka jausti rimtas perkrovas, kadangi priešpriešinis oro srautas veikia šalmą ir visa tai „traukia“ piloto galvą į viršÅ³.

Tačiau teigiamų vilčių teikia tai, kad visi kalba tik apie žandikaulį ir dantis, vadinasi, atsistatymas neužtruks ilgai. Žinoma, tai atsilieps Fernando, juk dabar jis negali treniruotis, o bÅ«tent dabar reikia aktyviai tai daryti, kad kovo viduryje bÅ«tum pačios aukšÄiausios sportinės formos. Bet reikia dėkoti likimui, kad viskas taip užsibaigė, galėjo bÅ«ti kur kas blogiau“.

Ispanų laikraštis pasidomėjo ir Madrido veido-žandikaulio chirurgijos specialistų nuomone, kurie taip pat mano, kad Alonso turi greitai pasveikti: „Jei žandikaulyje buvo tik vienas įtrÅ«kimas ir jis per operaciją buvo sėkmingai užfiksuotas, o Fernando geria antibiotikus, kad neišplistų infekcija, tai jis suspės pasveikti.

Kažkurį laiką reikės visiškai vengti apkrovų, kad nebÅ«tų komplikacijų, o po dviejų savaičių jau įmanomos lengvos treniruotės ir net bus  galima važinėti dviračiu. Norint, kad žandikaulio padėtis stabilizuotųsi, dabar jam negali bÅ«ti jokių fizinių apkrovų, o taip pat reikia laikytis griežtos gerklės higienos ir gerti antibiotikus“.


Komentarai (3)
bb
IP: a361902 | 02/19 12:44 Atsakyti
Ojojoj... Neatsakytas klausimas kiek reiks laiko kol įsivažiuos po pertraukos, neatsakytas klausimas ar ne laikas į pensiją, o čia dar per patį pasiruošimo įkarštį negalima gauti krūvio. Kvepia Kubicos atveju... Tikiuosi bent jau sezono viduryje atsigaus..
sambobmhs logo rėmėjas
IP: de41efe | 02/14 12:29 Atsakyti
To ir palinkėsiu..
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas