P. Ferrari: F-1 teisėjai rizikuoja būti apkaltini nusistatymu prieš „Ferrari“ (5)

P. Ferrari: F-1 teisėjai rizikuoja būti apkaltini nusistatymu prieš „Ferrari“
logo 2019 Liepos 03 d. 20:41, Ferrari

Piero Ferrari mano, kad po dviejų lenktynių, kuomet dėl teisėjų sprendimo „Ferrari“ prarado dvi pergales, F-1 ir jos atstovai rizikuota būti apkaltinti priešišku nusistatymu prieš italų komandą.

Sebastianas Vettelis Kanadoje vykusiose lenktynėse finišavo pirmas, bet po to, kai teisėjai vokiečiui skyrė 5 sek. baudą, sportininkas buvo nustumtas į antrą vietą.

Austrijoje ilgą laiką pirmavęs Charlesas Leclercas buvo aplenktas Maxo Verstappeno iki finišo likus 3 ratams. Lenkimo metu sportininkams nepavyko išvengti kontakto, po kurio minėtasis C. Leclercas atsidūrė už trasos ribų. Teisėjai tai įvertino kaip lenktyninį incidentą ir M. Verstappeno nenubaudė.

„Jei tai tęsis ir toliau, F-1 ir teisėjai rizikuoja būti apkaltinti tuo, jog jie yra nusistatę prieš „Ferrari“ komandą“, - leidiniui „Il Resto del Carlino“ sakė „Ferrari“ valdybos vadovo pavaduotojas P. Ferrari.

„Aš norėčiau tikėti, kad tai yra netiesa. Negalime prarasti pasitikėjimo. Tačiau reikia gerbti paprastų žmonių aistrą šiai komandai ir sportui. Mums visiems reikia paprastesnių taisyklių ir daugiau skaidrumo. Mes privalome padaryti taip, kad F-1 būtų lengviau suprantama žmonių akyse. Turime vengti daug diskusijų sukeliančių sprendimų, priešingu atveju daugės nepatenkintų žmonių.“


Komentarai (5)
Larensas
| 07/06 21:32
čigonas pamiršo užsimint apie pasitraukimą iš f1 ir atskiro fiat pandų čempionato kūrimą, kur vaflistas galės imt titulus dvidešimt metų iš eilės.
Bukowski
| 07/04 18:38
Sakykite ką norite, bet du sprendimai ir abu prieš Ferrari kontraversiškomis aplinkybėmis. Gal sutapimas, o gal ir ne... Pasižiūrėsime kaip bus trečią kartą.
Verkianti_mergiote
| 07/04 12:00
Sekancias varzybas jau trauksis is cempionato klounai
jv
| 07/04 09:46
:D rizikuojat vyrai
deivec
| 07/04 07:56
nu jau Ferrari visai neviltyje su tokiais komentarais :D
×

F-1.lt pulsas