P.Friesacheras – „Minardi“ pilotas

P.Friesacheras – „Minardi“ pilotas
logo 2005 Vasario 15 d. 19:13, Minardi
„Minardi“ komanda šiandien paskelbė, kad 2005 metais jos pilotu, be jau anksčiau patvirtinto olando Christijano Alberso, bus austras Patrickas Friesacheras.
„Ilgai svajojau būti „Formulėje-1“. Esu labai laimingas, galėdamas debiutuoti su „Minardi“. Čia pažįstu daug žmonių, visi jie lyg viena didelė šeima. Čia puiki atmosfera, be to, prisimenu, kiek daug puikių „Formulės-1“ pilotų savo karjerą pradėjo „Minardi“, negaliu sau sugalvoti geresnės vietos pradžiai. Jaučiuosi pagerbtas, galėdamas būti komandos dalimi, ir šiame sezone padarysiu viską, ką galiu“, – laimingas pareiškė pilotas.
24 metų amžiaus P.Friesacheras paskutiniuosius keturis metus praleido „Formulės-3000“ pirmenybėse. Pastaruosius dvejus metus jis užimdavo penktąją vietą bendroje įskaitoje, o per savo karjerą šiame čempionate jis iškovojo dvi pergales.
Kalbama, kad 2005 metų sezoną „Minardi“ ekipoje lenktyniauti norėjo danas Nicolas Kiesa, dar 2003 metais keletoje lenktynių atstovavęs šią ekipą, tačiau šiam nepavyko surinkti reikiamos rėmėjų paramos.
„Minardi“ paskelbus savo antrąjį pilotą, vienintelė laisva vieta „Formulės-1“ ekipose yra „Red Bull“ komandoje. Jau niekas neabejoja, kad ją užims austras Christianas Klienas arba italas Vitantonio Liuzzi. Kalbama, kad komanda savo apsisprendimą praneš šį šeštadienį.


Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. f1a 816
2. Giriby 812
3. mantioras 805
4. Gudas 796
5. Kęstutis Šimkus 794