P. Gasly: „Honda“ turėtų nusitaikyti į „Mercedes“

P. Gasly: „Honda“ turėtų nusitaikyti į „Mercedes“
logo 2019 Gegužės 21 d. 21:37, Red Bull Content Pool

Red Bull“ pilotas Pierre‘as Gasly mano, kad kurdama ir tobulindama savo variklius, „Honda“ turėtų iškelti sau tikslą pralenkti „Mercedes“.

Daugelis specialistų mano, kad šiuo metu galingiausią variklį turi „Ferrari“. Japonams žengus nemenką žingsnį į priekį, P. Gasly teigimu, „Honda“ nedaug atsilieka nuo „Mercedes“.

„Skirtumas tikrai nėra didelis. Jei kalbėtume apie greitį tiesiojoje, „Ferrari“ yra akivaizdi lyderė. Dabar „Honda“ turėtų nusitaikyti į „Mercedes“, nes būtent jie dabar yra per vidurį“, - kalbėjo P. Gasly.

„Per žiemos pertrauką „Honda“ žengė gana didžiulį žingsnį į priekį. Manau, kad jie patobulėjo visose srityse. Kalbant apie pajėgumą, galia dabar daug didesnė nei buvo pernai. Su patikimumu neturėjome jokių rimtesnių problemų nuo pat sezono pradžios. Tad buvo pasistūmėta į priekį visose srityse.“

„Žinoma, lyginant su „Ferrari“, kuri dabar turi galingiausią variklį, dar yra kur pasitempti ir patobulėti. Bet „Honda“ vyrukai daro viską ką gali, tad su laiku turėsime galingesnį variklį.“Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. blaster 3840
2. berta 3792
3. avon 3774
4. redworm 3763
5. Valerijonas 3749