P. Gasly į priekį praleistas E. Oconas: tai komandinė tvarka

P. Gasly į priekį praleistas E. Oconas: tai komandinė tvarka
logo 2023 Rugsėjo 25 d. 16:13, Getty Images/Red Bull Content Pool nuotr.

Jau rašėme, jog Pierre‘as Gasly nebuvo patenkintas komandos nurodymu Japonijos GP į priekį praleisti komandos draugą Estebaną Oconą. Visgi, E. Ocono manymu, būtent toks sprendimas šioje situacijoje buvo teisingas ir visiškai atitinkantis „Alpine“ politiką.

„Šioje komandoje dirbu jau keturis metus ir tokia tvarka buvo visada. Taip buvo kai dirbau tiek su Danieliu Ricciardo, tiek su Fernando Alonso.

Aš atidaviau poziciją Pierre‘ui, kad jis pabandytų aplenkti Fernando. Kadangi jam to padaryti nepavyko, pozicija ir vėl turėjo grįžti man. Tokia tvarka buvo visuomet ir, jeigu būtų buvę atvirkščiai, aš būčiau daręs tą patį“, - sakė E. Oconas.

„Alpine“ senbuvis taip pat pabrėžė, jog P. Gasly argumentas, kad jo automobilis Suzukoje buvo greitesnis šiuo atveju neturi prasmės: „Tai visiškai nėra svarbu. Gali būti labai greitas, bet jeigu nežengsi dar vieno žingsnio į priekį, mes nesužinosime kaip viskas būtų nutikę. Faktas tas, jog prieš tai priekyje buvau aš.

Akivaizdu, kad šią situaciją aptarsime su komanda, bet jeigu pažvelgtumėte į praeitį, pamatytumėte analogiškų pavyzdžių. 2021-aisias Brazilijoje tas pats buvo su Fernando, o 2020-aisias Sočyje – su Danieliu. Tai visuomet buvo komandinė tvarka kurią žinojau, todėl manęs tai visiškai nenustebino“.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 2284
2. Valode 2236
3. Beržas 2222
4. mantioras 2220
5. Tadas Misevičius 2218