P. Gasly: pasistengsiu nenusileisti M. Verstappenui

P. Gasly: pasistengsiu nenusileisti M. Verstappenui
logo 2018 Gruodžio 05 d. 13:13, Red Bull Content Pool / Getty Images

Po savo debiutinio sezono „Toro Rosso“, Pierre‘as Gasly perėjo į „Red Bull“ komandą ir tikisi lygiomis pakovoti su Maxu Verstappenu.

Pierre‘as Gasly: „Kiti metai man bus antri „Formulėje-1“, man dar teks daug ko išmokti ir progresuoti. Aš žinau, kad turiu neblogą greitį, man reikia maksimaliai išnaudoti savo meistriškumą ir stipriąsias puses, reikės ir kai ką pagerinti.

PažiÅ«rėsime, kaip susiklostys mÅ«sų su Maxu dvikova. Aš jį laikau vienu iš talentingiausių pilotų, o dirbti su konkurencingu draugu visada yra šaunu. Pasistengsiu su juo kovoti ir pats turėčiau daryti pažangą sezono eigoje. PažiÅ«rėsime, kokių rezultatų aš pasieksiu kitais metais.

Honda“ varikliai jau yra artimi pagal galią „Mercedes“ bei „Ferrari“. Aš tikiu „Honda“ projektu ir matau, kiek jėgų jie į tai įdeda, todėl neabejoju, kad jie sumažins atsilikimą, o „Red Bull“ patirtis jiems tik padės.

Sezono pabaigoje „Red Bull“ įrodė, kad sugeba nugalėti – Maxas laimėjo lenktynes Meksikoje ir galėjo nugalėti Brazilijoje. Ši komanda turi konkurencingą mašiną, pažiÅ«rėsime, kiek ji bus greita su „Honda“ jėgainėmis.

Kitas sezonas mums turėtų bÅ«ti labai įdomus. Jei mašina leis kovoti dėl pergalių, tai Maxas taps labai stipriu varžovu, o mano užduotis – nenusileisti jam“.Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. blaster 3840
2. berta 3792
3. avon 3774
4. redworm 3763
5. Valerijonas 3749