P. Gasly: pasistengsiu nenusileisti M. Verstappenui (4)

P. Gasly: pasistengsiu nenusileisti M. Verstappenui
logo 2018 Gruodžio 05 d. 13:13, Red Bull Content Pool / Getty Images

Po savo debiutinio sezono „Toro Rosso“, Pierre‘as Gasly perėjo į „Red Bull“ komandą ir tikisi lygiomis pakovoti su Maxu Verstappenu.

Pierre‘as Gasly: „Kiti metai man bus antri „Formulėje-1“, man dar teks daug ko išmokti ir progresuoti. Aš žinau, kad turiu neblogą greitį, man reikia maksimaliai išnaudoti savo meistriškumą ir stipriąsias puses, reikės ir kai ką pagerinti.

Pažiūrėsime, kaip susiklostys mūsų su Maxu dvikova. Aš jį laikau vienu iš talentingiausių pilotų, o dirbti su konkurencingu draugu visada yra šaunu. Pasistengsiu su juo kovoti ir pats turėčiau daryti pažangą sezono eigoje. Pažiūrėsime, kokių rezultatų aš pasieksiu kitais metais.

Honda“ varikliai jau yra artimi pagal galią „Mercedes“ bei „Ferrari“. Aš tikiu „Honda“ projektu ir matau, kiek jėgų jie į tai įdeda, todėl neabejoju, kad jie sumažins atsilikimą, o „Red Bull“ patirtis jiems tik padės.

Sezono pabaigoje „Red Bull“ įrodė, kad sugeba nugalėti – Maxas laimėjo lenktynes Meksikoje ir galėjo nugalėti Brazilijoje. Ši komanda turi konkurencingą mašiną, pažiūrėsime, kiek ji bus greita su „Honda“ jėgainėmis.

Kitas sezonas mums turėtų būti labai įdomus. Jei mašina leis kovoti dėl pergalių, tai Maxas taps labai stipriu varžovu, o mano užduotis – nenusileisti jam“.

Komentarai (4)


SmOg3R
| 2018 Gruodžio 05 d. 22:16
Good luck with that. Manau RB statys viską ant MV taip kaip mersai su LH.
Lexxus
| 2018 Gruodžio 05 d. 19:30
Pasirinko berniuką kuris tik "stengsis"..
kart
| 2018 Gruodžio 05 d. 17:31
EINA
| 2018 Gruodžio 05 d. 17:13

Tada laukia Rikardo likimas

Verstapeno, kaip tik jis nuspres palikti komanda ;)
EINA
| 2018 Gruodžio 05 d. 17:13
Tada laukia Rikardo likimas
×

F-1.lt pulsas