P. Maldonado patvirtino, kad šiemet nelenktyniaus F-1 (23)

P. Maldonado patvirtino, kad šiemet nelenktyniaus F-1
logo 2016 Vasario 01 d. 20:27, LAT Photographic
Renault“ pilotas Pastoras Maldonado oficialiai patvirtino, kad šiemet nelenktyniaus „Formulės-1“ čempionate. Ši žinia patvirtina neseniai pasirodžiusius pranešimus, kad jo vietą užims Kevinas Magnussenas.
Po to kai dienos šviesą išvydo pirmieji pranešimai apie tai, jog pagrindinė P. Maldonado rėmėja naftos kompanija PDVSA turi finansinių problemų ir nevykdo savo įsipareigojimų „Renault“ ekipai, imta abejoti tolimesne sportininko ateitimi F-1.
Šiandien sportininkas patvirtino, kad praleis šių metų F-1 sezoną.
„Šiandien noriu jus visus informuoti apie tai, kad nestartuosiu šių metų F-1 sezone“, – savo „Twitter“ paskyroje rašė P. Maldonado.
„Ačiū jums visiems už žinutes ir palaikymą bei susirūpinimą mano ateitimi. Jaučiuosi pagerbtas tokiu jūsų elgesiu bei didžiuojuosi savo profesionaliu pasirodymu.“
„Esu dėkingas Dievui, savo šeimai, rėmėjams, draugams, sirgaliams ir visiems kitiems, kurie padėjo įgyvendinti šią svajonę ir atstovauti Venesuelai automobilių sporto viršūnėje.“
Apie tai, kad P. Maldonado gins „Lotus“ komandos garbę 2016 metais buvo paskelbta dar praėjusių metų rugsėjį. Tačiau tuo metu ekipos valdžios į savo rankas dar nebuvo perėmusi „Renault“.
Šią savaitę Paryžiuje vyksiančiame renginyje prancūzų komanda turėtų oficialiai paskelbti, kad jos garbę šių metų F-1 sezone gins Kevinas Magnussenas ir Jolyonas Palmeris.

Komentarai (23)


popommm
| 2016 Vasario 02 d. 23:09
Gal ir kokia Ferrari pasiziures, kad jis ne visur kaltas, ir 2017 paims Pastora i komanda, pakeis Kimi
lordas kechelis
| 2016 Vasario 02 d. 20:01
Weberis krykštauja..
Vaidazas
| 2016 Vasario 02 d. 19:32
neeilinių sugebėjimų pilotas :D jam karma tikrai kek*ė :D
Loyal to Ferrari
| 2016 Vasario 02 d. 18:15
bush> +1 :D
bush
| 2016 Vasario 02 d. 17:44
Maldonado puikiausiai apibūdina šis video: https://www.youtube.com/watch?v=kt5nt7IdyPs
geziokas
| 2016 Vasario 02 d. 16:31
pastoras kaltas visada, jei jo tose avarijose nebūtų, tai ir avarijų nebūtų :D
simaskkk
| 2016 Vasario 02 d. 15:50
Tai dabar uzdaro kokpito ideja kaip ir nebereikalinga tampa.
BigUns
| 2016 Vasario 02 d. 14:38
Kokio velnio trinat mano komentarus? Nepazeidziu jokiu taisykliu. RAMINKITES, o kitaip sis portalas isvis is merdejancio taps mires.
STFU
| 2016 Vasario 02 d. 12:46
agresyvus ne agresyvus ne tame esme, sita asmenybe, f1 gyventi nebuvo lemta ilgai, nors prabuvo ne viena sezona, per tiek laiko, kiek jis vaziavo turejo proga irodyti, kad yra geras ir patikimas, todel niekas nepasiule, net bandytojo kedes, kazkodel riccardo hrt vaziuodamas nepablogino savo situacijos, nors vaziavo +4 sekundes rate nuo visu, svarbu tvarkytis su komandos draugu, o cia irgi gavo beveik dvigubai. nieko ispudingo jis nenuveike per karjera viena pergale, kuri irgi sukritus ivykiam labai dekingai, o toliau, agresyvumas agresyvumu, bet reik jausti ir ribas bolido, o ne kertu skersai posukio, o jus visi uzsi**** nes as cia suku :) as nemanau, kad ji dar isvysime f1
Arx
| 2016 Vasario 02 d. 10:10
Agresyvumas - nuo kada cia blogai? Siaip aisku kad jis ner geriausias iš geriausiu - taciau lenktynes tas kartais gyvina ;)

Botas, Kimmi ir daug kitu per ta sezona sudauze irgi bolidus, irgi gynesi agresyviai. o faktas kad maldonadas atleistas tik del remejo pinigu netekimo...
×

F-1.lt pulsas