P. O‘Wardas: neturiu iliuzijų lenktyniauti F-1

P. O‘Wardas: neturiu iliuzijų lenktyniauti F-1
logo Rugpjūčio 17 d. 17:41, Joe Skibinski / IndyCar

McLaren“ komandai „IndyCar“ čempionate atstovaujantis Patricio O‘Wardas nepuoselėja vilčių artimiausioje ateityje debiutuoti „Formulėje-1“.

Meksikietis F-1 automobilį išbandė pernai Abu Dabyje surengtuose bandymuose. „McLaren“ vadovas Zakas Brownas tęsėjo duotą žodį ir taip atsidėkojo sportininkui už iškovotą pergalę „IndyCar“ čempionate.

Šiemet „McLaren“ pasirašė sutartį su P. O‘Wardo varžovu Coltonu Herta, kuris išbandė britų komandos bolidą Portugalijoje surengtuose važiavimuose. Lyg to būtų negana, britų ekipa pasirašė sutartį su dar vienu „IndyCar“ lenktynininku - Alexu Palou, dėl kurio teismuose kovos su „Ganassi“ komanda. Teigiama, kad ispanui Z. Brownas taip pat yra pažadėjęs bandymus su F-1 bolidu.

„Nėra gerai turėti tokių iliuzijų. Tai svajonė, kuri dabar yra labai, labai toli. Nors šiuo metu ir lenktyniauju aukščiausiame lygyje, jiems to vis tiek negana“, - sakė P. O‘Wardas.

„Yra daug kitų dalykų, politikos, kuriu negaliu ir niekada negalėsiu kontroliuoti. Tad turiu tai pamiršti. Nėra prasmės turėti tokiu iliuzijų.“

P. O‘Wardas taip pat pakomentavo pasirodžiusius pranešimus, kad „McLaren“ pasirašė sutartį ir su Oscaru Piastri.

„Man tai pasirodė juokinga. Pamačiau ir pradėjau juoktis. Brownas tą patį prizą pasiūlė daugeliui sportininkų. Tiesa ta, kad yra viena laisva vieta, o ne penkios. Dabar Brownas man negali pasiūlyti vietos F-1, nes jis tiesiog jų neturi.“

„Esu pasirašęs sutartį su jo „IndyCar“ komanda. Bet jeigu jis nori mane pasodinti už F-1 automobilio vairo, jis gali tai padaryti.“Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas