P. Wehrleinas: derybos su „Ferrari“ tęsiasi

P. Wehrleinas: derybos su „Ferrari“ tęsiasi
logo Sausio 12 d. 11:44, Sauber

Šios savaitės pradžioje Europos spaudoje pasirodė pranešimas, kad Pascalis Wehrleinas prisijungė prie „Ferrari“ ir artėjantį sezoną dirbs su italų komandos simuliatoriumi. Tačiau „Formulės- E“ etapo Marakeše išvakarėse vokiečių pilotas pranešė, kad kontraktas kol kas dar nepasirašytas.

Pascalis Wehrleinas: „Derybos su „Ferrari“ tęsiasi, bet kol kas nieko nenuspręsta. Viena iš priežasčių, kodėl aš pasirinkau lenktyniauti „Formulėje-E“ – galimybė dalyvauti ir kituose čempionatuose. Aš jau sakiau, kad noriu užsiimti dar kuo nors nei tik „Formulė-E“, o bendradarbiauti su „Ferrari“ – labai geras variantas.

Pasirodymai „Formulėje-1“ lieka mano tikslu. Dabar aš esu patenkintas savo programa šiems metams. Gerai, kad aš lenktyniausiu „Formulėje-E“, kadangi savo karjeros tąsą aš matau tik lenktynėse su atvirais bolidų ratais.

Aš nekeliu sau konkrečių tikslų šiame „Formulės-E“ sezone. Iš pradžių reikės išsiaiškinti, kiek greita yra mūsų mašina, kokių rezultatų mes galime tikėtis. Aš kol kas dar nenuvažiavau nė vienų lenktynių, man dar daug ko teks išmokti.

Bet kokiu atveju, esu labai reiklus sau. Aš visuomet siekiau maksimumo, bet dabar sunku pasakyti, kokius rezultatus būtų galima vadinti gerais“.

Komentarai (0)


×

F-1.lt pulsas