P. Wehrleinas: DTM – nenormalus kelias į „Formulę-1“ (4)

P. Wehrleinas: DTM – nenormalus kelias į „Formulę-1“
logo 2017 Rugpjūčio 10 d. 12:20, Sauber

Daugelį metų “Mercedes“ savo jaunimo programos dalyvius, kurie žengdavo pirmuosius žingsnius automobilių lenktynėse, siųsdavo į Vokietijos kėbulinių automobilių čempionatą DTM, kur kompanija turėjo savo komandą. Šį kelią nuėjo ir Paulas di Resta, ir Estabanas Oconas, ir Pascalis Wehrleinas.

Dabar „Mercedes“ išeina iš šio čempionato, todėl tokios galimybės nebebus. Tačiau jaunimo programa lieka – į ją įeina Lucas Aueris ir George Russellas. Kompanijai teks ieškoti kito kelio, kaip pilotus paruošti lenktyniauti „Formulėje-1“ ir Wehrleinas mano, kad tai gali būti net į gerą.

Pascalis Wehrleinas: „Vienareikšmiška, dalyvaudamas DTM su „Mercedes“, tu turėjai šansą patekti į „Formulę-1“. Bet savaime lenktyniavimas DTM – tai nenormalus kelias į „Formulę-1“. Normalus kelias yra pasirodymas „Formulėje 4“, „Formulėje 3“, „Formulėje 2, GP3. Aš galiu papasakoti apie savo kelią – aš negalėjau patekti į GP2 lenktynes, nes neturėjau pusantro milijono eurų biudžeto, todėl turėjau apsispręsti, ką aš darysiu po „Formulės 3“.

Situacija buvo labai aiški – aš turėjau pasiūlymą iš „Mercedes“, pagal kurį aš galėjau pereiti į DTM ir tapti apmokamu pilotu ir man nereikėjo leisti beprotiškų pinigų dar vienerius metus „Formulėje 3“ ar kažkur panašiame čempionate. Kaip jau sakiau, galimybės pereiti į GP2 aš neturėjau, todėl DTM man beliko vienintelis variantas ir aš likau patenkintas man suteiktu šansu.

Aš visada žinojau, kad jei gerai susitvarkysiu su savo darbu, tai aš gausiu šansą patekti į „Formulę-1“. Laimei, aš laimėjau DTM čempionatą ir dabar lenktyniauju „Formulėje 1“, bet manau, kad tai buvo įmanoma tik „Mercedes“ dėka. Dabar, kai DTM nėra, jie jaunimą siųs į „Formulę 3“ ar „Formulę 2“ ir nebandys ieškoti alternatyvių kelių“.

Komentarai (4)


bush
| 2017 Rugpjūčio 11 d. 08:50
Koks dar "nebuvo lygių"? Vos ne vos jis išstenėjo tą titulą ir tai dėka varžovų nesėkmių. Eilinis pilotas, kurio niekas ateityje greičiausiai neatsimins. O ir šis sezonas panašu, kad bus jo paskutinis, nes nei jis pinigų turi, nei talento (kad ir kaip nori kai kurie tuo tikėti), nei marketingine prasme yra patrauklus ir jo charakteris bei darbo etika tik sukelia problemas komandos viduje.
Naglasis
| 2017 Rugpjūčio 10 d. 21:46
Akivaizdu,jog DTM jam nebuvo lygių. Nors įprastai sirgdavau už BMW pilotus, tačiau Wherleino rezultatai privertė susidomėt šiuo pilotu. Džiugu, jog jis pateko į F-1, tačiau gaila jo neaiškios ateities.
leksas
| 2017 Rugpjūčio 10 d. 15:28
Nu tai dar turi turėti talento ir susirasti investuotoją, save kažkaip pateikti, nors aišku, ne visi gauna savo šansus... Tikuosi Paskalis išsilaikys f-1, ir gaus šansą laimėti lenktynes ar net WDC, nes matosi kad talento jis turi daug labai.
deivec
| 2017 Rugpjūčio 10 d. 15:07
kaip sakant, daug zusta talentu, nes neturi pinigu....arba dedziu su pinigais...
bottas ledinis ir tas su pinigais atejo :D