Paaiškėjo Y. Tsunodos greičio priežastis (5)

Paaiškėjo Y. Tsunodos greičio priežastis
logo Kovo 15 d. 22:43, Red Bull Content Pool / Getty Images

Bahreine vykusių bandymų metu nustebino „AlphaTauri“ komandos greitis, ypač jos piloto, čempionato naujoko, Yuki Tsunodos.

Paskutinę važiavimų dieną japonas Sakhiro trasoje nuo geriausią laiką užfiksavusio „Red Bull“ piloto Maxo Verstappeno atsiliko vos 0,093 sek. Daugelis liko nustebinti tokiu naujoko greičiu. Bet netrukus paaiškėjo, kodėl japonas buvo toks greitas Bahreino trasoje.

Kai kurie atidesni žiūrovai transliacijų metu pastebėjo, kad sportininkas daug anksčiau nei kiti pradėjo naudoti DRS. Teigiama, kad Y. Tsunoda tam tikrose vietose DRS pradėjo naudoti 100-200 metrų anksčiau nei kiti pilotai. Transliacijų metu taip pat buvo pastebėta, kad japonas pradėdavo naudoti DRS vos išvažiavęs iš 15 posūkio ir ištiesinęs bolido vairą.

Y. Tsunoda paskutinę bandymų dieną buvo greičiausias trasos tiesiojoje. Japonui pavyko užfiksuoti 322 km/h greitį - 3 km/h greičiau nei antroje vietoje likęs „Ferrari“ atstovas Charlesas Leclercas.

Po to, kai Y. Tsunoda socialiniame tinkle pasidžiaugė apie tai, jog jam gerai sekėsi įveikiant tiek ilgas, tiek trumpas distancijas, „McLaren“ lenktynininkas Lando Norrisas nepraleido progos pasijuokti iš varžovo paklausdamas jo apie DRS sistemą.

Kadangi bandymai vyksta ne lenktynių savaitgalio metu, nėra taisyklių, nurodančių kur ir kiek kartų, įveikiant vieną ratą, galima pasinaudoti DRS. Tai reiškia, kad Y. Tsunoda įveikė visus ratus nenusižengdamas taisyklėms.


Komentarai (5)
gadina lenktynes
IP: 9fe9338 | 03/17 12:12 Atsakyti
jau 2021 bet dar vis ne visiems daėjo koks š tas drs yra.
egis01
IP: b356cb1 | 03/16 11:08 Atsakyti
galvojau, kad nevalgęs pilotavo ir dėl mažo svorio turėjo pranašuma.
ee
IP: eda7835 | 03/16 10:23 Atsakyti
Tai vat žiuriu kad vieni su atidarytais sparnais varo o kiti ne tai čia dar neaišku tie greičiai ju..
ddt
IP: 21ec4ad | 03/16 08:01 Atsakyti
Nu tai dabar pradėkim spėlioti, kiek nuo DRS naudojimo ypatybių priklausė ir kitų komandų greičiai :)
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas