Permainos „Mercedes“ komandoje - technikos direktoriumi taps M. Elliottas

Permainos „Mercedes“ komandoje - technikos direktoriumi taps M. Elliottas
logo 2021 Balandžio 09 d. 17:36, Daimler AG

Čempionės titulą ginanti „Mercedes“ šiandien oficialiai pranešė, kad Jamesas Allisonas nuo liepos mėnesio pradės eiti vyriausiojo techninio pareigūno pareigas.

Dabartines brito pareigas perims ir naujuoju technikos direktoriumi taps Mike'as Elliottas, kuris dabar yra ekipos technikos skyriaus vadovas. 46 metų specialistas praeityje yra dirbęs „Renault“ bei „McLaren“ komandose.

Permainos reiškia, kad J. Allisonas nuo liepos mėnesio nebebus kasdien atsakingas už komandos technikos skyrių. Britas „Mercedes“ technikos direktoriumi pradėjo dirbti nuo 2017 m.

„Žmonės šiame sporte aukštas pareigas užima tik tam tikrą laiką, todėl nusprendžiau pasitraukti iš techninio direktoriaus pareigų, kad perduočiau estafetę sau bei organizacijai tinkamu metu. Mėgavausi tuo laikotarpiu, ketveriais su puse metų, kai buvau šios komandos technikos direktoriumi. Man buvo didžiulė garbė vadovauti už techninę dalį atsakingai komandai ir jos nariams“, - sakė J. Allisonas.

Tai ne pirmas kartas, per pastaruosius kelerius metus, kai „Mercedes“ komandoje keičiasi aukštas pareigas užimantys specialistai. Ilgą laiką variklių skyriui vadovavęs Andy Cowellas ekipą paliko sausio mėnesį. Jam pasitraukus, „Mercedes High-Performance Powertrains“ vadovo postas atiteko Hyweliui Thomasui.

2018 metais iš inžinerijos skyriaus vadovo posto pasitraukė Aldo Costa, o veiklos skyriaus vadovas Markas Ellisas išėjo į pensiją. Nepaisant visų pokyčių, komanda dominavo F-1 čempionate pastaruosius septynerius metus.

Mercedes-AMG Petronas Formula One Team
Komanda: Mercedes-AMG Petronas Formula One Team 2024 sezono taškai: 0
Variklis: Mercedes Važiuoklė: W13
Plačiau


Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 1859
2. Beržas 1833
3. Tadas Misevičius 1828
4. regdal 1825
5. gytisz 1821