Pirataujantys arabai pradėjo kelti grėsmę „Formulės-1“ pajamoms (3)

Pirataujantys arabai pradėjo kelti grėsmę „Formulės-1“ pajamoms
logo Vasario 11 d. 12:57, Renault Sports

Katare įsikūręs TV transliuotojas „beIN Sports“ nenori pratęsti dabartinės sutarties su „Formule-1“.

Kaip teigiama, pagrindinė to priežastis - pirataujanti Saudo Arabijos bendrovė „BeoutQ“.

„beIN Sports“ buvo įsigijusi transliacijos teises pastariesiems penkeriems metams Vidurio Rytuose ir Šiaurės Afrikoje, bet nusivylė jų turinį vagiančiais kolegomis.

„Mes sumokame neįtikėtinas pinigų sumas, tačiau dėl S. Arabijos atstovų piratavimo ateityje tam skirsime mažiau pinigų“, - kalbėjo direktorius Tomas Keaveny.

Teigiama, jog „beIN Sports“ per metus sumoka 30-40 mln. JAV dolerių už teisę transliuoti lenktynes, o tai yra beveik septini procentai „Formulės-1“ pajamų iš televizijos kompanijų.

Komentarai (3)


kazkas_
| Vasario 12 d. 12:34
ddt
| Vasario 11 d. 19:17

Piratavimas kaip pasireiskia?

Siuo atveju - Saudo Arabija finansavo beoutQ televizija, kurie nemokamai retransliuoja mokamus beIn Sports kanalus. Uz kelis eurus nusiperki beoutQ STB kuriam nors Saudo Arabijos prekybos centre, arba internetu (jei gyveni ne Saudo Arabijoje) ir gali nemokamai ziureti sporto kiek tik sirdis geidzia.

Cia tas pats, kas Viasat moketu keliasdesimt milijonu uz Eurolygos transliacijas, bet nuejes i artimiausia Maxima gali uz kelis eurus nusipirkti STB ir namie nemokamai ziureti visas mokamas Viasato transliacijas. Ir kadangi viskas vyksta su Saudo Arabijos vyriausybes pagalba, tai nera jokios rizikos ir kokybe tokio pat lygio kaip oficialus kanalai, o ne vargana piratine transliacija internetu :)
Lexxus
| Vasario 11 d. 21:06
ddt
| Vasario 11 d. 19:17

Piratavimas kaip pasireiskia?

Ateina, prigrasina pistoletu ir atima teises...
ddt
| Vasario 11 d. 19:17
Piratavimas kaip pasireiskia?
×

F-1.lt pulsas