„Pirelli“: Kanadoje dominuos minkščiausios padangos

„Pirelli“: Kanadoje dominuos minkščiausios padangos
logo 2019 Birželio 04 d. 12:37, Pirelli

Į Kanados GP etapą „Pirelli“ atveža pačių minkščiausių sudėčių padangas – tokios pat padangos buvo naudojamos Monake. Šį pasirinkimą pakomentavo „Pirelli“ automobilių sporto padalinio vadovas Mario Isola.

Mario Isola: „Jei nesivelsime į smulkmenas, tai šiais metais Kanados GP mes parinkome tokius pat padangų mišinius kaip ir 2018 metais – tuomet mes antrą kartą po etapo Monake panaudojome hiperminkštąsias padangas. Pagrindinis skirtumas tame, jog pačios kiečiausios iš šį savaitgalį siūlomų mišinių yra kiek kietesnės už pernykštį, o dabartinėje pasirinkimo linijoje nėra superminkštųjų ekvivalento, todėl skirtumas tarp mišinių yra kiek didesnis.

Mes į Monrealį atvešime tokias pat padangas, kokios buvo Monake, bet kai kurios komandos Kanados trasą labiau lygina su Baku. Tačiau ten greičiai didesni, tiesiosios – ilgesnės ir sunku surasti balansą tarp priekinių ir galinių padangų temperatūrų, todėl Azerbaidžane mes naudojome kiek kietesnius mišinius.

Be to, Kanados lenktynėse galimi įvairūs strategijų variantai, kadangi trasoje vyksta daug įvykių, o oras būna nenuspėjamas. Komandos visuomet vyksta į Monrealį, tiksliai nežinodamos, ko galima laukti, todėl ypač svarbu surinkti kuo daugiau informacijos apie padangų darbą, kad būtų galima teisingai reaguoti į besikeičiančią situaciją“.


Komentarai (0)
×

TOP naujienos