„Pirelli“: kol kas apseita be siurprizų

„Pirelli“: kol kas apseita be siurprizų
logo Kovo 15 d. 13:18, Pirelli

2019 metais „Formulėje-1“ pasikeitė padangų rūšių linija – jų skaičius nuo  septynių sumažėjo iki penkių, o trys mišiniai, kurie bus naudojami kiekvienose lenktynėse, dabar visuomet vadinsis kietosiomis, vidutinėmis ir minkštosiomis padangomis. Todėl minkštosios padangos, kurios šį savaitgalį yra naudojamos Melburne, maždaug atitinka pernykštes ultraminkštąsias, todėl ir rezultatus būtų galima lyginti tiesiogiai.

Pirmoji treniruočių diena Australijoje parodė, kad nežiūrint aerodinamikos pakitimų, bolidų tempas, lyginant su praėjusiųjų metų lenktynėmis Melburne, gerokai išaugo – Lewisas Hamiltonas savo pernykštį penktadienio rezultatą viršijo beveik pusantros sekundės. „Pirelli“ yra patenkinti treniruočių rezultatais.

„Pirelli“ automobilių sporto padalinio vadovas Mario Isola: „Visi šio savaitgalio įvykiai pasilieka šešėlyje po vakarykštės Charlie Whitingo mirties, kuri paliko didelę tuštumą mūsų sporte ir kurios bus neįmanoma užpildyti. Nuo mūsų atėjimo į „Formulę-1“ momento mes su juo dirbome itin glaudžiai, todėl „Pirelli“ visiems jo trūks.

Jei kalbėsime apie padangų darbą, tai pirmosios sezono treniruotės neatnešė didelių siurprizų, gal būt išskyrus tik sekundės skirtumą tarp minkštųjų ir vidutinių padangų tempo – kiek daugiau, nei mes laukėme. Sprendžiant iš pirminių komandų komentarų, padangos šiomis sąlygomis dirba pakankamai efektyviai.

Dėl to, kad dabar savaitgalio metu mes turime tik kietųjų, vidutinių ir minkštųjų padangų mišinius, sirgaliams bus kur kas paprasčiau viską išsiaiškinti. Ankstesnių metų patirtis rodo, kad Melburno trasos būklė tik gerės, todėl šį savaitgalį mūsų laukia daug įdomių įvykių“.

Komentarai (0)


×

F-1.lt pulsas