„Pirelli“ laukia vieno sustojimo Austrijos trasoje (2)

„Pirelli“ laukia vieno sustojimo Austrijos trasoje
logo 2019 Birželio 30 d. 11:09, Pirelli

Šįkart lyderiai pasirinko skirtingas strategijas – kvalifikacijoje „Ferrari“ nusprendė į finalą patekti su minkštosiomis padangomis, o Hamiltonas, Bottas ir Verstappenas – su vidutinėmis. Su šiais komplektais pilotai startuos ir šiandien lenktynėse, o visa tai atveria nemažai įvairių strateginių variantų.

Beje, „Pirelli“ tvirtina, jog lyderių bet kokiu atveju laukia tik vienas sustojimas boksuose, klausimas tik tas, kuriame rate pilotas sustos. Startuojant su minkštosiomis, padangų gamintojai rekomenduoja stoti 12-16 ratuose ir pereiti prie kietųjų padangų. Tiems, kurie startuos su vidutinėmis, tektų sulaukti 14-20 ratų ir taip pat pereiti prie kietųjų. Grynojo sustojimo laiko atžvilgiu abu variantai yra beveik identiški, bet daug kas priklausys nuo mašinų grūsties.

„Pirelli“ automobilių sporto padalinio vadovas Mario Isola: „Mes jau matėme skirtingus požiūrius į strategijas: „Mercedes“ pilotai ir Maxas Verstappenas startuos su vidutinėmis, tuo tarpu kai „Ferrari“ ir visi likusieji pilotai iš pirmo dešimtuko pradės lenktynes su minkštosiomis padangomis. Tai, kaip kiekvienas iš šių strategijos variantų pasireikš lenktynėse, ir bus esminiu faktoriumi.

Iki šiol net su minkštosiomis padangomis granuliavimosi nebuvo – atrodo, kad šis mišinys čia dirba efektyviau nei prieš savaitę Paul Ricard trasoje.  Tačiau šeštadienį ilgos ratų serijos buvo nutrauktos raudonų vėliavų, o tai reiškia, kad komandoms nepavyko surinkti visų reikalingų duomenų. Tai dar viena dedamoji, kodėl varžybos turėtų būti įdomios.

Vakar trasos temperatūra vėl buvo labai aukšta, bet nebuvo gūsingo vėjo, kuris sukeldavo problemų kai kuriems lenktynininkams penktadienį. Dėl to kvalifikacijos sesija praėjo kiek ramiau. Laukiame, kad šiandien taip pat bus karšta“.


Komentarai (2)
LewisDNF
| 06/30 13:45 Atsakyti
Realiai galima kopint ta patį straipsnį kiekvieną savaitgalį pakeičiant lenktynių vieta ir padangų rūšis naudojamas...
Tapke1
| 06/30 15:00 Atsakyti
Atrodo visada vieno sustojimo lenktynes bus. Uztenka ir vieno butu daugiau dar lenktynes taps idomesnes ko nieks nenori gi.
×

TOP naujienos