„Pirelli“ laukia vieno sustojimo Silverstouno lenktynėse

„Pirelli“ laukia vieno sustojimo Silverstouno lenktynėse
logo 2021 Liepos 18 d. 10:32, Sauber

Padangų naudojimo strategija Didžiosios Britanijos GP etape bus kur kas paprastesnė nei įprastai. Savaitgalio su sprinto kvalifikacijos lenktynėmis šeštadienį taisyklės numato, kad sportininkai neprivalo startuoti su tuo padangų komplektu, su kuriuo parodė geriausią laiką antroje kvalifikacijos dalyje – padangas bus galima pasirinkti laisvai, vadinasi, komandos rinksis tokią strategiją, kuri leis kuo greičiau nuvažiuoti visą distanciją.

Tokių variantų su vienu sustojimu boksuose gali būti tik du – startas su vidutinėmis ir perėjimas prie kietųjų, arba startas su kietosiomis ir perėjimas prie vidutinių padangų. Tačiau pirmasis variantas yra kiek lankstesnis pasirenkant sustojimo laiką ir leistų mažiau kontroliuoti padangų susidėvėjimą.

„Pirelli“ sporto padalinio vadovas Mario Isola: „Pirmajame kvalifikaciniame sprinte per visą „Formulės-1“ istoriją komandos turėjo šansą pabandyti kažką naujo ir nors distancijos ilgis buvo nedidelis, mes pamatėme kelis strategijos variantus. Keturi sportininkai pasirinko minkštąsias padangas, o visi likusieji važiavo su vidutinėmis.

Lenktynininkai maksimaliai spaudė, o tokioje situacijoje buvo sunku išsaugoti minkštųjų efektyvumą, bet Fernando Alonso su šiomis padangomis atkovojo net 6 pozicijas, o galiausiai finišavo keturiomis vietomis aukščiau nei startavo.

Vidutinės padangos gerai veikė greituose posūkiuose ir su didelėmis apkrovomis Silverstouno autodrome – laukiame, kad šiandien šios padangos bus populiariausios renkantis lenktynių strategiją.

Oro prognozė žada gana karštą orą, todėl padangų būklės kontrolė distancijoje bus ypatingai svarbi“.Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas