„Pirelli“: nuspėti idealų momentą sustojimui bus sudėtinga (2)

„Pirelli“: nuspėti idealų momentą sustojimui bus sudėtinga
logo Gegužės 26 d. 11:42, Pirelli

Charlesas Leclercas trečią kartą karjeroje laimėjo „pole“ poziciją Monake, o pirmąsias dvi starto eiles užėmė „Ferrari“ ir „McLaren“ lenktynininkai. „Pirelli“ pabandė apibendrinti šeštadienio rezultatus.

Jie atkreipė dėmesį į tai, kad minkštosios C5 padangos, kurios dažniausiai buvo naudojamos kvalifikacijoje, veikė gana efektyviai ir užtikrino gerą sukibimą su danga siauroje ir vingiuotoje miesto trasoje.

„Pirelli“ sporto padalinio vadovas Mario Isola: „Šeštadienio įvykiai Monake dažniausiai sukelia didelį dėmesį – taip buvo ir šiemet. 60 minučių kvalifikacijos, kurioje buvo sprendžiama, kaip atrodys starto laukas, buvo labai įtemptos ir neapibrėžtumas dominavo iki paskutinio momento.

Sveikiname C. Leclercą su jo trečiuoju „pole“ namų trasoje, bet ir likusieji 19-ka sportininkų nusipelnė pagyrų: kai stebi, kaip jie lekia miesto gatvėmis, kabindami barjerus, užima kvapą.

Leclercas buvo pats greičiausias dar penktadienį, o šeštadienį tai pasikartojo, bet kova buvo labai įtempta – geriausius laikus kvalifikacinėse sesijose parodė trys sportininkai iš trijų skirtingų komandų, o skirtumai tarp rezultatų buvo labai nedidelį ir tai patvirtina toks faktas: 15 rezultatų pirmoje kvalifikacijos dalyje sutilpo į keturias dešimtąsias sekundės.

Iš techninės pusės taip pat paaiškėjo, kad C5 mišinys puikiai veikia trasose su tokiu dangos tipu. Lyginant su pernai metų kvalifikacija rezultatai gerokai pagerėjo ir „pole“ laikas buvo geresnis nei sekundė. Jis buvo net geresnis nei komandos parodė simuliatoriuje.

Galima laukti, kad šios dienos lenktynės vyks pagal gana nuspėjamą scenarijų su vienu sustojimu boksuose. Bus naudojamos vidutinės ir kietosios padangos. Tie, kas nutars startuoti su kietosiomis, pasistengs maksimaliai ištempti pirmąją atkarpą, tikėdamiesi saugos automobilio pasirodymo ir tai leistų atlikti sustojimą prarandant mažiausiai laiko.

Tačiau nuspėti optimaliausią periodą sustojimui yra sunku, kadangi tai priklausys nuo to, ar trasoje bus incidentų, dėl kurių atsivertų vienos ar kitos galimybės. Teoriškai sustojimų langas gali būti nuo 25 iki 33 rato tiems, kas startui rinksis vidutines padangas, o tie, kurie startuos su kietosiomis, stoti turėtų tarp 45 ir 55 rato.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Helis
IP: 7d58bd4 | 05/26 13:00 Atsakyti
f40
05/26 11:50

pasirodo,monake startaves is 14-gali laimet gonkes. f2 pavyzdis.

F1 irgi Monake iš 14-os startavęs Olivjė Panis laimėjo 1996-ais.
f40
IP: 538b5bb | 05/26 11:50 Atsakyti
pasirodo,monake startaves is 14-gali laimet gonkes. f2 pavyzdis.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 1661
2. Tadas Misevičius 1633
3. Beržas 1627
4. Giriby 1621
5. mantioras 1621