„Pirelli“ paskelbė, kokias padangas komandos pasirinko lenktynėms Azerbaidžane (3)

„Pirelli“ paskelbė, kokias padangas komandos pasirinko lenktynėms Azerbaidžane
logo 2019 Balandžio 16 d. 23:52, Pirelli

„Pirelli“ paskelbė, kokias padangas savo pilotams parinko komandos lenktynėms Azerbaidžane.

Šį kartą sprendimu išsiskyrė „Ferrari“ komanda, savo pilotams parinkusi mažiausiai minkščiausios sudėties padangų tarp visų dalyvių. „Mercedes“ pilotai jų turės vienu komplektu daugiau, o „Red Bull“ atstovai - dviem.

Tuo tarpu „Renault“, „McLaren“ ir „Racing Point“ lenktynininkai turės daugiausiai minkščiausios sudėties padangų - po dešimt komplektų.

Vidutinio kietumo padangų „Ferrari“ komanda savo pilotams parinko po penkis komplektus - daugiausiai tarp visų ekipų.

Praėjusiais metais Azerbaidžane pergalę iškovojęs ir dviejų sustojimų taktiką pasirinkęs Lewisas Hamiltonas lenktynių metu panaudojo visų trijų sudėčių padangas.


Komentarai (3)
A85 logo rėmėjas
| 04/17 10:25 Atsakyti
dailiux
04/17 00:19

Ricciardo įdomiai

Manau, kad čia Renault tiesiog splitina strategijas – treniruotėse su kietom važiuos DR, su vidutinėm NH, o lenktynėms bus palikta po vieną šviežią komplektą kietų ir vidutinių abiems, o toliau bus drožiama minkštos. Panašiai ir Sauber, Williams ir Toro Rosso daro, tik ten po papildomus komplektus palikta. Top 3 komandos, matyt, bandys su vidutinėm į lenktynes išlįst, o kiti birbins minštom. Tai, kaip ir aišku viskas. O lenktynėse, Renault, matyt, bandys vieną stopą daryt, pradės su minkštom kvalifikacijos, o toliau dės kietas. Na, o jei nepaklius į Q3 tai naujos vidutinės ir po to kietos. Taip, kad čia ne tiek lenktynininkų pasirinkimai, o komandos ;)
LewisDNF
| 04/17 08:59 Atsakyti
dailiux
04/17 00:19

Ricciardo įdomiai

Nesitiki patekt gal į top 10, startuos su šviežiais softais, o jei patektų su su supersoftais tada mediumus detis ir 1 stopu
dailiux
| 04/17 00:19 Atsakyti
Ricciardo įdomiai
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas