„Pirelli“ pradėjo 18 colių padangų kūrimą (2)

„Pirelli“ pradėjo 18 colių padangų kūrimą
logo Sausio 12 d. 12:18, Pirelli

2021 metais „Formulė-1“ turi pereiti prie 18 colių padangų. Techninis reglamentas 2021 metams dar nepatvirtintas, tačiau „Pirelli“ automobilių sporto padalinio vadovas Mario Isola pranešė, kad jų inžinieriai jau pradėjo kurti naujas padangas, kad galėtų suspėti laiku jas pagaminti.

Mario Isola: „Mes jau pradėjome kurti naujas padangas vien todėl, kad ilgiau laukti negalime. Terminas, kuriam reikėjo apsispręsti su parametrais, jau praėjo. Mes galėsime adaptuoti padangas naujam reglamentui, kai jis bus paruoštas, bet jau dabar mums reikia žinoti 80-90 proc. būsimųjų mašinų charakteristikų. Kuo greičiau mes gausime šią informaciją, tuo geriau. Neturint šių duomenų, mums labai sudėtinga konstruoti padangas.

Liko su sezonai iki perėjimo prie 18 colių padangų, reikia kuo efektyviau išnaudoti šį periodą. Mes negalime prarasti laiko ir esu įsitikinęs, kad mums pavyks sukurti įdomų produktą, jei viską padarysime teisingai.

Mes nesiruošiame nutraukti dabartinių padangų modernizavimo darbų, tačiau tikriausiai 2019 metų antroji pusė jau bus skirta 18 colių padangoms. Šešis mėnesius mes skirsime 2020 metų padangų kūrimui, o po to visiškai pereisime prie naujų 18 colių padangų“.

Kalbėdamas apie trumpalaikes perspektyvas, Mario Isola pasisakė prieš taisyklių pakeitimą įvedant du privalomus sustojimus boksuose: „Buvo labai daug kalbų apie tai, kad reglamente būtų įrašyti du privalomi sustojimai, bet aš nesu įsitikinęs, kad tai būtų teisingas sprendimas, nes egzistuoja rizika, kad visi stotų viename rate.

Mes bandome veikti konservatyviai. Bet kokiu atveju, visi pasistengs nuvažiuoti distanciją su vienu sustojimu, todėl lenktynininkams geriau duoti stabilias padangas, kurios leistų aktyviai atakuoti. Gali būti, jog tai mus atvestų prie įdomesnių lenktynių“.

 

Komentarai (2)


mariusis
| Sausio 14 d. 12:24
Metai iš metų, ta pati giesmė, leistų atakuoti, spausti ant ribos. Tik jei ne vienas, tai kitas aspektas to neleidžia ant tos ribos spausti, atakuoti ir t.t. ir t.t.
RBR
| Sausio 12 d. 13:11
Pirelli+konservatyviai=apsivemimas:) bent jau man
×

F-1.lt pulsas