Pirmosios bandymų dienos rytinės sesijos rezultatai

Pirmosios bandymų dienos rytinės sesijos rezultatai
logo 2017 Vasario 27 d. 16:20, Haas
Vasario 27 d. Barselonos „Circuit de Catalunia“ trasoje prasidėjo priešsezoniniai „Formulės-1“ bandymai. Komandos bandymuose dirbs po 4 dienas šią savaitę ir kitą, po to mašinos ir kita technika iškeliaus į pirmąjį F-1 etapą Melburne.
Pagrindinė pirmosios bandymų dienos užduotis – bazinis sistemų patikrinimas. Pirmąją valandą visi pilotai buvo išvažiavę į trasą, po to vieni pradėjo važiuoti distanciją, o kiti pasiliko boksuose, kol komandos sprendė iškilusias problemas.
Dideliam Fernando Alonso sirgalių, kurių šiandien Barselonos tribūnose susirinko gana daug, gailesčiui, prasidėjusiuose žiemos bandymuose ispanas nuvažiavo tik vieną ratą. Vėliau F. Alonso savo „McLaren-Honda“ bolidą perdavė mechanikams dėl problemų su vidaus degimo variklio tepimo sistema. Galiausiai „McLaren“ prarado visą pirmadienio pusdienį, tačiau žadėjo į trasą išvažiuoti po pietų.
Praėjus valandai po boksų atidarymo pasirodė raudonos vėliavos – Danielio Ricciardo bolidas sustojo 4 posūkyje. Kaip vėliau pranešė komanda, RB13 bolide sugedo vienas iš jutiklių ir norint jį pakeisti, reikėjo labai rimtai išrinkti mašiną, todėl pirmą pusdienį australas daugiau neišvažiavo.
Vėliau Kevinas Magnussenas sustojo ant išvažiavimo iš techninio aptarnavimo juostos, tačiau „Haas“ mechanikai operatyviai sugrąžino mašiną į boksus ir raudonų vėliavų pavyko išvengti. Sesijos pabaigoje Kevinas užblokavo ratus, išlėkė iš 10 posūkio ir atsitrenkė į barjerą, taip sugadindamas priekinį sparną.
Jau šį rytą lenktynininkai ratus įveikdavo greičiau nei per pernai bandymų pirmąją dieną, o protokole pirmavęs Sebastianas Vettelis maksimaliai priartėjo prie pačio geriausio 2016 m. bandymų laiko (1:22.765).
Valteri Bottas jau per pirmą pusdienį nuvažiavo ilgesnę distanciją, nei ją sudaro visos Barselonos lenktynės. Kaip ir pernai, „Mercedes“ kiekvienos bandymų dienos programą išdalino abiems pilotams, kad būtų nuvažiuota maksimaliai ilga distancija ir pilotai neturėtų problemų su savijauta. Po pietų prie W08 vairo atsisėdo Lewisas Hamiltonas.
[gallery id=1244 rand=rand]


Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas