Po „MotoGP“ sportininkų kritikos - imtasi veiksmų COTA trasoje (2)

Po „MotoGP“ sportininkų kritikos - imtasi veiksmų COTA trasoje
logo Spalio 14 d. 22:04, Getty Images / Red Bull Content Pool

„MotoGP“ lenktynininkams išreiškus nepasitenkinimą nelygia asfalto danga, imtasi veiksmų Ostine, JAV, esančioje COTA trasoje.

Minėtoje trasoje motociklininkai varžėsi šį mėnesį. O F-1 lenktynės joje bus surengtos kitą savaitgalį.

Nepaisant to, jog dalis COTA trasos dangos buvo pakeista ne taip seniai, 2019 metais, „MotoGP“ dalyviai buvo itin nepatenkinti nelygumais tam tikrose jos vietose.

F-1 lenktynių direktoriaus Michaelo Masi teigimu, trasos savininkai ėmėsi veiksmų, kad dalis nelygumų būtų pašalinti.

„Kalbėjau telefonu su kolegomis iš FIM, kol jie buvo Ostine, kad iš tikrųjų suprasčiau visą situaciją. Dėl mūsų išreikštų nusiskundimų 2019 metais, po ten įvykusių lenktynių, didelė dalis trasos buvo atnaujinta, siekiant išspręsti kai kurias problemas, su kuriomis tuomet susidūrė sportininkai. Tose vietose, apie kurias kalbėjo motociklininkai, trasos danga anksčiau nebuvo pakeista“, - pasakojo M. Masi.

„Tony Cotmanas, kuris yra vienas iš FIA trasos inspektorių, anksčiau dirbęs „Champ Car“, „IndyCar“ lenktynių direktoriumi, esantis JAV, jau buvo nuvykęs į Ostiną. Jis parengė ataskaitą, o trasos savininkai ėmėsi veiksmų, kad išspręstų kai kurias problemas. Jie pasistengs pašalinti kai kuriuos nelygumus ir taip toliau. Mes dar turime šiek tiek laiko, todėl jie padarys viską, ką gali per tą laikotarpį.“

Paskutinį kartą, kai F-1 lankėsi COTA trasoje, varžybų dėl lūžusios bolido pakabos nebaigė tuomet „Ferrari“ komandai atstovavęs Sebastianas Vettelis. Anot vokiečio, pastaroji lūžo dėl nelygios trasos dangos.

„Circuit of the Americas", Ostinas
Trasa: „Circuit of the Americas", Ostinas (JAV GP)
Ilgis: 5,513 Ratų skaičius: 56
Plačiau

Komentarai (2)
Black_Death
IP: ffd7fe5 | 10/15 10:41 Atsakyti
fnatic
10/14 22:09

Kazkada visi juokdavo is Massos kai jis skusdavosi nelygia trasa. Pasijuokit is motociklininku dabar.

Daugumai užtenka proto nesijuokti iš apgailėtinų situacijų. Kodėl tau nejuokinga iš amerikonų tvirtumo?? Prieš gp jie sakė viskas ok, neišsigalvokit, po gp kai FIM pasakė pakeičiat dangą arba kitais metais ten gp nebus, tai dabar apsitriede bėgioja ir lygina trasa...
fnatic
IP: e4b68a0 | 10/14 22:09 Atsakyti
Kazkada visi juokdavo is Massos kai jis skusdavosi nelygia trasa. Pasijuokit is motociklininku dabar.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas