Po „MotoGP“ sportininkų kritikos - imtasi veiksmų COTA trasoje

Po „MotoGP“ sportininkų kritikos - imtasi veiksmų COTA trasoje
logo 2021 Spalio 14 d. 22:04, Pixabay

„MotoGP“ lenktynininkams išreiškus nepasitenkinimą nelygia asfalto danga, imtasi veiksmų Ostine, JAV, esančioje COTA trasoje.

Minėtoje trasoje motociklininkai varžėsi šį mėnesį. O F-1 lenktynės joje bus surengtos kitą savaitgalį.

Nepaisant to, jog dalis COTA trasos dangos buvo pakeista ne taip seniai, 2019 metais, „MotoGP“ dalyviai buvo itin nepatenkinti nelygumais tam tikrose jos vietose.

F-1 lenktynių direktoriaus Michaelo Masi teigimu, trasos savininkai ėmėsi veiksmų, kad dalis nelygumų būtų pašalinti.

„Kalbėjau telefonu su kolegomis iš FIM, kol jie buvo Ostine, kad iš tikrųjų suprasčiau visą situaciją. Dėl mūsų išreikštų nusiskundimų 2019 metais, po ten įvykusių lenktynių, didelė dalis trasos buvo atnaujinta, siekiant išspręsti kai kurias problemas, su kuriomis tuomet susidūrė sportininkai. Tose vietose, apie kurias kalbėjo motociklininkai, trasos danga anksčiau nebuvo pakeista“, - pasakojo M. Masi.

„Tony Cotmanas, kuris yra vienas iš FIA trasos inspektorių, anksčiau dirbęs „Champ Car“, „IndyCar“ lenktynių direktoriumi, esantis JAV, jau buvo nuvykęs į Ostiną. Jis parengė ataskaitą, o trasos savininkai ėmėsi veiksmų, kad išspręstų kai kurias problemas. Jie pasistengs pašalinti kai kuriuos nelygumus ir taip toliau. Mes dar turime šiek tiek laiko, todėl jie padarys viską, ką gali per tą laikotarpį.“

Paskutinį kartą, kai F-1 lankėsi COTA trasoje, varžybų dėl lūžusios bolido pakabos nebaigė tuomet „Ferrari“ komandai atstovavęs Sebastianas Vettelis. Anot vokiečio, pastaroji lūžo dėl nelygios trasos dangos.

„Circuit of the Americas", Ostinas
Trasa: „Circuit of the Americas", Ostinas (JAV GP)
Ilgis: 5,513 Ratų skaičius: 56
Plačiau


Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 1859
2. Beržas 1833
3. Tadas Misevičius 1828
4. regdal 1825
5. gytisz 1821