„Porsche“ oficialiai pristatė LMDh klasės automobilį (3)

„Porsche“ oficialiai pristatė LMDh klasės automobilį
logo Birželio 25 d. 11:21, Porsche Motorsport

Šį savaitgalį Didžiojoje Britanijoje vykstančio Goodwoodo festivalio metu „Porsche“ oficialiai pristatė savo LMDh klasės lenktyninį automobilį 963, kuriuo varžysis WEC bei Amerikos IMSA čempionatuose.

Be automobilio išdažymo buvo oficialiai pristatyti „Porsche Penske Motorsport“ komandos lenktynininkai - Andrea Lottereris, Kevinas Estre, Michaelas Christensenas, Laurensas Vanthooras, Mattas Campbellas, Matthieu Jaminet, Felipe Nasras ir Dane‘as Cameronas.

„Porsche“ atstovų teigimu, komanda viso nori turėti 10 pastovių lenktynininkų. Šeši iš jų varžytųsi WEC, o kiti 4 - IMSA čempionate.

Kaip ir praeityje, vokiečių automobilių gamintojas neslepia noro ateityje tiekti „Porsche 963“ bolidus privačioms komandoms.

„Šiemet bandymuose įveikę 7889 kilometrus, manome, kad judame teisinga kryptimi, tačiau iki naujo sezono pradžios dar turime daug ką nuveikti“, - sakė „Porsche“ automobilių sporto viceprezidentas Thomas Laudenbachas.

„Lūkesčiai labai dideli. Ne tik iš visuomenės, bet ir iš „Porsche“ bei „Team Penske“, kurios praeityje kartu automobilių sporte pasiekė daug puikių rezultatų“, - pridūrė „Porsche Penske Motorsport“ vykdantysis direktorius Jonathanas Diuguidas.

Patvirtinta, kad LMDh automobilio V8 variklis su dviem turbinomis yra sukurtas 4,6 l motoro pagrindu, kuriuo varomas hibridinis iš tinklo prijungiamas hibridinis automobilis 918. Šio motoro ištakos - 3,4 l V8, kuris buvo sukurtas „Porsche RS Spyder“ automobiliui, su kuriuo 2006-2008 m. „Porsche“ prototipus naudojusi „Penske“ triumfavo Amerikos Le Mano serijoje (ALMS).

Goodwoodo festivalyje pristatytas automobilio 963 išdažymas bus naudojamas WEC ir IMSA čempionatuose. Kaip teigiama oficialiame pranešime, tokiu išdažymu atiduodama pagarba „Porsche“ automobiliams, su kuriais praeityje buvo pasiekti aukšti rezultatai lenktynių trasose.

„Porsche“ su savo naujuoju 963 automobiliu planuoja startuoti šių metų paskutiniame WEC etape Bahreine. Varžybose, kurias gamintojas įvardija kaip „nekonkurencinę generalinę repeticiją“, komanda nekovos dėl taškų.Komentarai (3)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Počis
IP: 27ef400 | 06/25 13:47 Atsakyti
YZF
06/25 13:31

Kuri cia klase? Pati auksciausia? Ar tai analogas paskutiniame ju bolidui su kuriuo nugalejo Lemane 3 kartus is eiles?

Taip, cia LMDH klase, su kuria gales varzytis tiek IMSA tiek ir WEC del overall pergaliu
YZF
IP: 20135ae | 06/25 13:31 Atsakyti
Kuri cia klase? Pati auksciausia? Ar tai analogas paskutiniame ju bolidui su kuriuo nugalejo Lemane 3 kartus is eiles?
Ndos
IP: c531e92 | 06/25 11:41 Atsakyti
Gražiai žiūrisi, tikėkimės bus ir greičio
×

TOP naujienos