Prie F1 artėjantis M. Andretti padėkojo rėmėjams bei Z. Brownui (2)

Prie F1 artėjantis M. Andretti padėkojo rėmėjams bei Z. Brownui
logo Rugsėjo 30 d. 22:45, XPB Images/PA Images nuotr.

„Andretti-Cadillac“ projektas dideliais žingsniais artėja prie „Formulės-1“.

Prieš tai buvo skelbiama, kad net pagal Europos Sąjungos teisės aktus FIA sunkiai gali atmesti „Andretti-Cadillac“ projektą, 2025 metais prisijungti prie F1 rikiuotės.

Pats Michaelas Andretti tiki savo projektu, sakydamas, kad netrukus FIA pateiks atsakymą. Jis taip pat pagyrė savo rėmėjus – „Cadillac“ bei „Group 1001“ ir šios įmonės vadovą Daną Towrissą. 

„Be jų nebūtų mūsų. Jie yra nuostabūs rėmėjai, puikūs žmonės. Visi turime tą patį tikslą, tai bus labai smagu bei rimta. „Cadillac“ yra pasirengę tam. 

Labai stengsimės. Tikiu, kad viskas pavyks. „Cadillac“ yra pagrindinis rėmėjas, jie taip pat stengiasi, kaip ir mes. Jie supranta, kad atėjo metas tam ir jie tai daro. Mes visi kažkiek su protu rizikuojame.“

Danas Towrissas kartu su Michaelu Andretti yra „Andretti Autosport“ komandos vadovai. Ši komanda varžosi „Indy Car“, „Formula E“, „Indy NXT“, „Extreme E“ bei kitose serijoje.

Apie laukiantį atsakymą iš FIA, M. Andretti kalbėjo: „Mes manome, kad programą, kurią paruošėme specialiai FIA, yra geriausia, kokia jie tik gali gauti iš „Formulės-1“ komandos.

Tikimės, kad programa bus patvirtinta. Manau, kad mes artėjame prie „Formulės-1“. Tikimės, artimiausiu metu sužinoti.“

Buvęs lenktynininkas taip pat išreiškė padėką „McLaren“ generaliniam direktoriui Zakui Brownui bei „Alpine“ ekipai. 

Zakas yra labai geras. Jis supranta, kad mes galima padėti „Formulei-1“, jis žino, kad mes įnešime savo indėlį. „Alpine“ irgi mums stipriai padeda, palaiko mus. Žinoma, šimtaprocentinio palaikymo nesulauksime“, – kalbėjo M. Andretti. Komentarai (2)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Scc
IP: 3d5e751 | 10/01 11:46 Atsakyti
Patvirtins jie Andretti kur jie desis, juk amerikoniska komanda, jei turime jau tris usa etapus tai dvi trys isa komandos irgi logiska, viskas del verslo gi ir milziniskos usa rinkos. Ar mums blogai del to? Dalinai, nes mazeja etapu europoje ir kitur vykti yra brangiau.
Lauris
IP: 7131267 | 10/01 22:00 Atsakyti
Scc
10/01 11:46

Patvirtins jie Andretti kur jie desis, juk amerikoniska komanda, jei t... skaityti daugiau

Ir gerai, kad patvirtins, myzcioja tos komandos dėl nieko..
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. blaster 3840
2. berta 3792
3. avon 3774
4. redworm 3763
5. Valerijonas 3749