Princas Albertas II: M. Boeri gali būti nušalintas nuo derybų

Princas Albertas II: M. Boeri gali būti nušalintas nuo derybų
logo 2023 Gegužės 29 d. 18:58, Daimler

Monako kunigaikštystės princas Albertas II yra įsitikinęs „Formulės-1“ Monako GP etapo ateitimi pasibaigus dabartiniam kontraktui, tačiau derybas norėtų surengti be Monako automobilių klubo ACM prezidento Michelio Boeri dalyvavimo, kuris daugelį metų užsiėmė etapo Monte Carlo gatvėse organizavimu.

Albertas II: „Stefano Domenicali ir Gregas Maffei papasakojo man, kokią jie mato „Formulės-1“ ateitį. Jie lenktynes nori padaryti labiau dinaminėmis ir patrauklesnėmis, tačiau leido suprasti, kad be Monako jie sezono neįsivaizduoja.

Etapas Monake lieka ypatingu visiems „Formulėje-1“. Niekas į Monaką negali žiūrėti kaip į įprastas kitas trasas. Žinoma, derybose atsiranda sunkių momentų, kai dvi pusės tampo virvę į savo pusę ir reikia kažką keisti. Yra susitarimų, kurių mes negalime keisti, bet mes turime ribotą erdvę varžyboms rengti ir esu įsitikinęs, kad abi pusės suras kompromisus.

2025 metais mes iš naujo įvertinsime situaciją, iš esmės spręsdami rėmimo, TV transliacijų ir vadybos klausimus. Tuo suinteresuotos abi pusės.

Monako GP istorijoje turi prasidėti nauja era. Bernie Ecclestone'o laikai jau liko praeityje. Mes turime žvelgti į priekį. Aš nekaltinu Boeri dėl to, kad jam sunku adaptuotis prie naujos situacijos. Gali būti, kad geriau derybas ACM vardu vestų kas nors kitas, pavyzdžiui, viceprezidentas Ferri, kuris yra dalyvavęs daugelyje susitikimų su F-1 vadovybe“.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 2284
2. Valode 2236
3. Beržas 2222
4. mantioras 2220
5. Tadas Misevičius 2218