Prisiminta medalių „Formulėje-1“ idėja (26)

Prisiminta medalių „Formulėje-1“ idėja
logo 2010 Rugsėjo 24 d. 08:29, GEPA pictures/ Franz Pammer
„Formulės-1“ komercijos teisių valdytojas Bernie Ecclestone'as pareiškė, kad naujoji taškų sistema nepasiteisino, ir vėl pasiūlė savo sugalvotą medalių skyrimo tvarką, pagal kurią čempionato laimėtoją lemtų pelnytų pergalių skaičius.
Taikant milijardieriaus stumiamą naujovę, pirmenybių lyderiu išliktų Markas Webberis – 4 pergalės. Toliau rikiuotųsi po 3 kartus laimėję Fernando Alonso („Ferrari“) bei Lewisas Hamiltonas („McLaren“). Po dukart triumfavę Jensonas Buttonas („McLaren“) ir Sebastianas Vettelis („Red Bull“) būtų dar žemiau.
„Taškų sistema neturėjo absoliučiai jokios įtakos. Jei galiotų senoji sistema, situacija būtų visiškai tokia pati kaip dabar. Kas yra keista“, - ketvirtadienį pareiškė B. Ecclestone'as.
„Galbūt jie pabus ir dabar susimastys apie mano aukso medalių sistemą. Markas dabar turėtų keturis medalius, kiti du vaikinai du, todėl kova dėl titulo galėtų tęstis iki pat paskutinių lenktynių“, - pastebėjo britas.
Iš numirusiųjų prikelta medalių idėja greitai sulaukė nepritarimo. Ne vienas „Formulės-1“ pasaulio atstovas pastebėjo, kad čempionatas ir taip yra kaip niekada įdomus ir nieko keisti nereikėtų.
Nedaug trūko, kad medalių tvarka įsigaliotų 2009 m. čempionate. Tarptautinė automobilių federacija (FIA) jau buvo patvirtinusi tokią sistemą, tačiau vėliau buvo priversta jos atsisakyti dėl procedūrinių pažeidimų.


Komentarai (26)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Micius
| 09/25 20:49 Atsakyti
Beje senis seniau svaigo, kad rodys daugiau info ekrane :)) Man tai jos rodo dar mažiau, kažkada buvo analoginis ir skaitmeninis tachometras ir skaitmeninis spidometras, o dabar rodo kažkoki Need For Speed tipo indikatorių, ir dar parašo "battle for 5 place" :))))))))))
Micius
| 09/25 20:43 Atsakyti
Ale seniai ant senatvės žiūriu nupindėja. Pagal jį, tai būtų svarbu tik kas laimės, o kaip gi kiti pilotai ??? Gera dabartinė taškų sistema, tik aš pridėčiau dar 1 tašką už greičiausią ratą lenktynėse :) Geriau sugrąžintų KERS ir degalų pildymą :)
MdN
| 09/25 16:58 Atsakyti
nesamone kazkokia.. tai mazdaug laimi kokias 7 lenktynes ir likusiose miega bolide? tikras cempionas turi dirbt nuosekliai ir sugebet rinkt taskus visuose etapuose, o ne laimet tada kai to reikia..
Qjojo'
| 09/25 15:24 Atsakyti
Egis92
| 09/24 21:26 Atsakyti
A kartais ne 10 8 6 ir t.t būdava? Man atrodo, kad čia kažka malat.
CrEaTiVe7
| 09/24 18:58 Atsakyti
Oj ne... Tik ne medaliai ;/
Paaz
| 09/24 18:23 Atsakyti
Bernis akivaizdžiai turi problemų dalykų suvokime. Toks jausmas kad dabar jau nebėra kovos ir čempionas aiškus.
žiūrovas f-1
| 09/24 17:55 Atsakyti
Pamirskit ta nelemta medaliu sistema blyn. Nepriciom kad tasku sistema nepasiteisino(jug viskas OK). Tai ir dabar kova tesis iki cempionato pabaigos(net neabejoju).
nepaprastai
| 09/24 15:45 Atsakyti
Nematau skirtumo didelio tarp to ka isvadrdino ir tai kas dabar yra. Dar daugiau, sakyciau tai tas pats, tik i medalisu konvertuota. O jeigu tas pats, vadinasi tasku sistema si yra teisinga. Viskas cia gerai. Man asmeniskai idomu tai, kaip dabar yra.
AdressUnknown
| 09/24 15:45 Atsakyti
Tiem kas matkėje nesigaudo dar paaiškinsiu. Pagal mano pasiūlyta progresija, kai n=2 gaunam: 20, 12, 10, 9, 8, 7, 6, 5, 4, 3, 2, 1. Dvylika pilotų gauna taškus. Pirma vieta labai vertinga kitų atžvilgiu. . . Kaip ir teisinga.
×

TOP naujienos