Pristatyta Rio de Žaneiro trasos konfigūracija (6)

Pristatyta Rio de Žaneiro trasos konfigūracija
logo Gegužės 21 d. 21:24, Rio Motorsports

Šiandien buvo oficialiai pristatyta Rio de Žaneiro trasos konfigūracija, kurioje F-1 lenktynes ketinama surengti ateityje.

Kaip paaiškėjo, konkursą statyti trasą pirmadienį laimėjo JAV konsorciumas „Rio Motorsports“. Konsorciumo atstovų teigimu, jiems buvo suteikta 35 metų koncesija statyti trasą ant kariuomenei priklausančios žemės.

Nors Brazilijos prezidentas Jair Bolsonaro teigė, kad F-1 lenktynės naujoje trasoje bus surengtos jau kitais metais, 2020 m. varžybos vis dar turėtų vykti Interlagos trasoje, kurios sutartis su sporto savininke „Liberty Media“ baigs galioti kitų metų gale.

Rio trasa buvo suprojektuota konsultuojant architektui Hermannui Tilkei. Tiesa, trasos konfigūracija, po pasklidusios informacijos apie lenktynes naujame lenktynių žiede, buvo truputi pakoreguota.

Naujoji trasa taip pat nebus pavadinta Ayrtono Sennos vardu. Tačiau lenktynių žiedas turės Sennos vardu pavadintus S formos posūkius.

Komentarai (6)


db
| Gegužės 22 d. 19:43
tilkė padarė ir sepangą, ir šanghajų ir bahreiną - geros trasos. Indijos trasa irgi beje buvo nereali - net žolė ir žvyras buvo už trasos
Larensas
| Gegužės 22 d. 10:24
tilke padarė, tai jau iškart trasa bloga. o jei būtų kažkas kitas padaręs, tai jau gera? gal bet lenktynių reik palaukt?
astralas
| Gegužės 22 d. 10:08
Hellas
| Gegužės 22 d. 09:04

Tragedija... Negi visame pasaulyje tik vienas Tilke "moka" projektuoti trasas...

tik vienas Tilke gali tą daryti :(
Hellas
| Gegužės 22 d. 09:04
Tragedija... Negi visame pasaulyje tik vienas Tilke "moka" projektuoti trasas...
RBR
| Gegužės 22 d. 08:58
Kazkur labai matyta trasa:)
EičJey
| Gegužės 21 d. 23:53
Yra nors vienas posūkis, kurio nėra US GP?
×

F-1.lt pulsas