"F-1 savaitės" info

2002 Balandžio 09 d. 14:35

Šių metų "F-1 savaitėje" neberandu ankstesniais metais buvusios rubrikos apie artėjantį GP. Anksčiau būdavo spausdinama info apie savaitgalio GP, trasą, komandų ir jų pilotų "preview", atskiro piloto nuomonę apie tą trasą ir pan. Tokia info buvo labai naudinga. Ar taip jau yra nuspręsta, kad tokios rubrikos nebebus, ar kokios kitos (finansinės?) priežastys? O gal tokia info nereikalinga? Nors man atrodo priešingai. Būtų malonu, jei kas galėtu "apšviesti". Ačiū.

2002 Balandžio 09 d. 15:31

Trasas ir duomenis apie jas isspausdinome pirmame siu metu cempionato numeryje. Taciau, zinoma, neblogai butu ideti analogiska ir dar platesne info apie busimasias lenktynes, taciau siemet to nusprendeme nedaryti. Priezastys - galbut ir finansines, taciau tai ir laiko, ir norinciu apie tai parasyti, ir puslapiu klausimas... Be to, si i nformacija daugeliui skaitytoju aktuali tik pries lenktynes (t.y. max. keturias dienas po zurnalo pasirodymo), todel kita savaite del "pasenusios" informacijos daugelis zurnalo nebeperka.

Tikriausiai siemet sios rubrikos neatnaujinsime, taciau kitais metais tai padarysime su nauja jega!

2002 Balandžio 09 d. 17:01

Dekoju uz issamu atsakyma. Sekmes Jums!

2002 Balandžio 10 d. 15:22

Keista kad as nieko nepasigendu, gal del to kad neperku?

2002 Balandžio 11 d. 16:53

Na va, naujausias numeris- puikus pavyzdys, kad nereikia tos būsimo etapo apžvalgos. Kadangi žurnalo apimtis ribota, daug smagiau toje vietoje išvysti straipsnį apie įdomiausias toje trasoje vykusias lenktynes. O gal ir praeito etapo apžvalgą galima būtų sutrumpinti? Dabar ji užima 26% visos straipsniams skirtos vietos (8 iš 31 straipsniams skirto puslapio), kiek daugoka. Anyway, dabar, kai padaugėjo straipsnių apie lenktynininkus, komandų vadovus, F-1 praeitį, manęs net raudonuojantis žurnalo viršelis nebesustabdo nuo žurnalo įsigijimo

2002 Balandžio 12 d. 01:12

Teisutis tu ir vel teisus :)