R. Baciuška perrašo Lietuvos automobilių sporto istoriją (23)

R. Baciuška perrašo Lietuvos automobilių sporto istoriją
logo 2022 Spalio 24 d. 17:45, Organiz. nuotr.

Lietuvos lenktynininkas Rokas Baciuška sekmadienį Ispanijoje triumfavo bagių klasėje.

Lenktynininkas Andaluzijos ralyje aplenkė savo pagrindinius varžovus Austiną Jonesą ir Mareką Goczalą bei triumfavo visoje ralio-reidų pasaulio čempionato įskaitoje. Tai vienas aukščiausių Lietuvos sportininkų pasiekimas per visą šalies automobilių sporto istoriją.

R. Baciuška tapo pasaulio čempionu po bendroje įskaitoje užimtos trečios vietos Andaluzijos ralyje.

Abu Dabio ralyje prieš tai šiais metais R. Baciuška finišavo antras, o rugsėjo mėnesį triumfavo Maroko ralyje. 

Lietuvos lenktynininkas triumfavo bagių klasėje. Šių metų pradžioje tauragiškis dalyvavo Dakaro ralyje, kur užėmė trečiąją vietą.

„Mes tai padarėme! Pasaulio čempionatas laimėtas. Tai pati svarbiausia bet ir pati sunkiausia pergalė mano karjeroje. Trūksta žodžių“, - po finišo sakė R. Baciuška.

Keturiais ratais varomų automobilių klasėje Andaluzijos ralyje pergalę iškovojo Sebastianas Loebas, o bendroje įskaitoje pasaulio čempionate nugalėjo Nasseras Al-Attiyah.View this post on Instagram

A post shared by Rokas Baciuška (@rbaciuska)Komentarai (23)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
accadia
IP: ad43835 | 10/28 12:14 Atsakyti
moderator F1
10/27 13:12

Padarytas sprendimas sutrumpinimui. Dėkui už idėją

Ačiū ✌🏼❤️
moderator F1
IP: 8973ef4 | 10/27 13:12 Atsakyti
accadia
10/26 19:07

@admin, sveiki, ačiū už turinį. Gal eina atsakymuose nerodyti viso... skaityti daugiau

Padarytas sprendimas sutrumpinimui. Dėkui už idėją
Hat
IP: a1864ae | 10/27 06:39 Atsakyti
Nubraukim dulkes nuo lentynu...
accadia
IP: 7411ec3 | 10/26 19:07 Atsakyti
@admin, sveiki, ačiū už turinį. Gal eina atsakymuose nerodyti viso teksto? Kam tikrai įdomu, visada pradės nuo originalą, o šiuo atveju kažkaip perdaug tų citavimų gaunasi. Žinau, reikia kode pakeisti iš string į string[:100], labai sunku, bet surizikuosiu. Gal publikai nepatiks, bet jie visi užsiėmę rašymu, o man skaityti senų citatų nesinori, norisi gerų komentarų! Žodžiu, sutrumpinkite susimildami atsakymo tekstą iki max 50 simbolių pačio teksto, pavargau ant telefono ;)
tech
IP: c4754c7 | 10/26 15:29 Atsakyti
na, Baciucka kietas draiveris, nenuneigsi. ka parode jau ir debiutuodamas Dakare.
manyciau geri rezultatai butu jo ir klasikiniame ralyje. kodel taip manau. - Baciuska yra labai ivairiapusis ir yra konkurencingas tiek tuos paciuose kartinguose, tur buvo papuoles netgi ir i pasaulio Kz2 finala. tiek vienas geriausiu kartingistu Lietuvoj. tiek rally crose ziba tarp daug daugiau patirties turinciu sportininku. tiketina, kad susidorotu ir su t1+ technika. tokie zmones greitai perpranta technika bei su ja susijusias subtilybes.
niekas pvz nebutu patikejes kai ALonso is F1 sedo i T1 klase ir finisavo top10 :) gabus bachuriukas, viskas ok, jam pries akis gera karjera nusimato :)
Black_Death
IP: 6a216d4 | 10/26 11:20 Atsakyti
Gerai
10/25 18:21

Aukščiausias lygis yra šiuo atveju t1+ klasė jei apie ralio reidus... skaityti daugiau

Nestumk ant Žalos, savaitgalį jis sodina medelius. :)))
Gerai
IP: 0eb75b1 | 10/25 18:24 Atsakyti
Ziurejau
10/25 17:23

Hiperbolizuosiu, bet gincas atrodo taip:
1) Veikejas X geriausi
... skaityti daugiau

Būtent, visko ko geriausio linkiu visiems ir man visiškai nesvarbu ką jie vartoja vakarais, iš kur jie pinigus traukia ir su kokiais pilvais važinėjasi prie vairo. Bet kai ateina žmogus ir sako apie jauną talentinga sportininka, (dar toli gražu ne viską pasiekusi) , kad jis neturi lygių, tai man visiška ne pagarba prieš esamus tikrai stiprius vairuotojus.
Gerai
IP: 0eb75b1 | 10/25 18:21 Atsakyti
kart
10/25 15:28

Kas yra aukšičiausias lygis ir kuris lietuvis pagal tave važiavo ta... skaityti daugiau

Aukščiausias lygis yra šiuo atveju t1+ klasė jei apie ralio reidus, jei apie klasikinį ralį, tai wrc, o jei apie ralį krosą, tai pasaulio čempionatas, bet net ne tame esmė, aukščiausias lygis kur? atsiranda klausimas... tai sakykim Lietuvoje yra kroso čempionatas ir klasikinio ralio, viename iš jų Rokas rezultato neturi jokio, todėl dar kartą pakartosiu, kad jis ten kur dalyvavo ar dalyvauja yra stiprus ir aš labai džiaugiuosi dėl to, bet jis tikrai turi lygių ralio sporte Lietuvoje, nes net laimėti mūsų aukščiausios klasės čempionatus tikrai yra ką veikti. Tikrai tikiu, kad sudalyvaves Lietuvos rali kroso čempionate jis turbūt ir neturėtų lygių, bet kitur, niekas dabar nežino, o tarp kitko būtų labai įdomu ji pamatyti bent keliuose čempionato etapuose su r5 klasės masina, aišku su sąlyga kad esami geriausi irgi dalyvautų.

Taip yra faktai, Rokas kietas, aš to niekur neneigiu, bet kad jis neturi lygiu Lt ralio sporte, su tuo visiškai nesutinku, dar didelis klausimas ar jis Žala dakare aplenktų su t1+ ir tikrai labai norėčiau kad netolimoje ateityje jie kartu važiuotų dakare.

P.S Tu labai nuplauki toli, amžius, kas kur dalyvavo ir t.t. Aš kalbu apie dabar ir apie tavo pasakytų žodžius, todėl ir sakau kad seilejasi. Faktas, tau patinka Rokas, faktas kad jis stipriai važiuoja, faktas kad jis turi gebėjimų ir kitur važiuoti stipriai, bet kol to nebuvo, negalima sakyti kad jis neturi lygių, nes jis dar net nepasimatavo su kaip kuriais ir visiškai dzin koks Notkaus pilvas, koks Samsono tėvas, ar ka Žala savaitgaliai geria. :)
Ziurejau
IP: f9c99da | 10/25 17:23 Atsakyti
Hiperbolizuosiu, bet gincas atrodo taip:
1) Veikejas X geriausias koki esam tureje rankinyje pasauliniu mastu
2) Nesamone, Y,Z ir kiti geresni, tegul X tik pabando kartu zaist krepsini, gaus malku net vietinej lygoj

Gal nereik irodinet savo tiesu, o tiesiog pasidziaukim ir palinkekim visiems: ir X, ir Y, ir Z, ir... tobulet.
Aisku, artimesni sportai cia nei krepsinis su rankiniu, bet ir ne 400m begimas ir 400m su barjerais
kart
IP: ff4c1cb | 10/25 15:28 Atsakyti
Gerai
10/25 15:17

Niekur aš neuzsiciklinau, klasikinis ralis tik viena iš sričių ral... skaityti daugiau

Kas yra aukšičiausias lygis ir kuris lietuvis pagal tave važiavo tame aukščiausiame lygyje? Įpatingai būdamas tokio amžiaus?

Nėra jokių seilių dėl Roko. Yra faktai, kurių tu tiesiog nenori pripažinti. Praktiškai neturėjom mes tokio draiverio dar niekada.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Ayrtons 407
2. tevez 403
3. Tomas Gaida 395
4. pofke261 393
5. kylius1978 392