R.Barichello padės Schumiui (10)

logo 2001 Rugpjūčio 18 d. 11:29
Rubensas Barichello sako, jog jis padės savo komandos draugui vokiečiui Michaeliui Schumacheriui iškovoti kervirtąjį čempiono titulą jau Hungaroringe.
Pats Rubensas siekia antros pilotų įskaitos vietos šį sezoną.
Brazilas teigė:"Aš padėsiu Michaeliui tam, kad jis jau šį savaitgalį galėtų iškovoti čempiono titulą. Jis turi didžiulę persvarą prieš visus savo varžovus. Taip pat aš manau, kad "Ferrari" man padės iškovoti antrą vietą pilotų įskaitoje".
"Šį sezoną as dar tikiuosi iškovoti pergalę, gal ir porą. Aš esu patenkintas savo pasirodymu šiais metais. Dalykas, kurio labai norėčiau - kad būčiau laimėjęs savo namų GP Brazilijoje."
Rubensas yra ketvirtas pilotų įskaitoje, tačiau tik vienu tašku atsilieka nuo Ralfo Schumacherio. Nuo antroje vietoje esančio Davido Coulthardo brazilą skiria taip pat nedidelė persvara - 7 taškai.

Komentarai (10)
Montoya
| 08/18 11:56 Atsakyti
Taj Kad Jis Visa Laika Jam Padeda :).
Eligijus
| 08/18 12:57 Atsakytias irgi taip manau...

jonfer
| 08/18 13:01 Atsakyti
taip ir turi buti logiska "vatsonai"!!!
asas
| 08/18 14:27 Atsakyti
baikit tyčiotis, bo jis apsiverks.....che
Arus
| 08/18 14:52 Atsakyti
Na o cia dabar pamatysim J. Todta, kaip komandos vadova. Jei uzsitikrines Campa MS pades RB - tuomet reikia nulenkti galva pries J Todta, kaip komandos direktoriu, kuris padare viska, kad komanda gautu maksimaliai auksta rezultata. Jeigi RB kovos vienas -reiskia ir J Todtas neturi pilno balso arba dirba ne komandos labui, o simpatiju vedamas.
Schumi
| 08/18 15:25 Atsakyti
hehehehe, blemba, kai jau viskas aishq del chempiono titulo, tai Rubinho ir sako, kad pades ishkovoti titula, tipo ce dar reiketu del jo kovoti... Aishq, ir jis nori, kad Schumi's kuo greichiau uzhsitikrintu ta titula ir komanda galetu daugiau dirbti jam... BET BLEMBA, ASH NEYSIVAIZDUOJU KA SCHUMI'S TURES DARYT, KAD PADETU RUBINHO:/ JEI JIS VISADA LENKIA PONULY RUBENSA ANT PUSES RATO, TAI GAL SUSTOS SHALIKELEJ IR PALAUX?:\ KAZHKAIP KWAILAI SKAMBA...
kimi
| 08/18 15:26 Atsakyti
Rubis Sumiui tik padet ir tegali,nes prilygti jam nesugeba.. :)))
sityr
| 08/18 18:32 Atsakyti
KAS KRITIKAVO FERRARI TAKTIKA, KAI RUBINJO PRALEIDO SHUMI, DABAR MATO DEL KO BUVO DIRBTA:1 IR 2 VIETOS. O DENISAS SU SAVO TOKIU UZSISPYRIMU ISTEMTI HAKKINENA SEDO ANT PUODO!
Vitiokas
| 08/18 21:17 Atsakyti
Sutinku su Montoya!
civic's
| 08/19 17:55 Atsakyti
rubis padejo sumiui tad dabar kai pirma vieta tikrai laimeta belieka tiketis ked ir antrasis ferrari's sublizges.tik tegul rubis spaudzia o shumis laiko visas kliutis uz saves.ir te padeda jiems ferrari zirgas.nu
×

TOP naujienos