R.Barrichello gaus lygų statusą (5)

logo 1999 Rugsėjo 02 d. 00:00
Rubens Barrichello gavo patikinimą, kad jis nebus verčiamas būti antruoju pilotu komandoje ir palaikyti M.Schumacher užnugario< kai kito sezono metu važiuos už Ferrari.
Brazilas, kuris Rugsėjo 6 dieną turbūt bus paskelbtas Schumacher'io komandos draugu, buvo užytikrintas, kad neturės atlikti rolės, kurią teko atlikti E.Irvine, kuris nuo 1996, turrėjo užleisti savo vietą lenktynių metu, jeigu važiuodavo prieš vokietį.
"Jeigu aš turėsiu leistis pralenkiamas M.Schumacher'io, tada Ferrari manęs nedomina." Jis pasakė šią savaitę.
Ferrari sakė, labai vertiną brazilą ir todėl jam suteiks lygias galimybes komandoje su M.Schumacher.
Pagal viską, atrodo, kad komanda leis abiems pilotams lenktyniati kaip McLaren pilotams, kas išprovokavo keletą susidūrimų tarp jų, paskutinis įvyko praėjusį savaitgalį SPA.
Tačiau šiame sezone Ferrai nelaimėus titulo gali būti, kad R.Barrichello turės asistuoti vokiečiaui stengdamasis surinkti kuo daugiau taškų ir pergalių, kad padėti M.Schumacher. Kaip ten bebūtų, Ferrari nusprendė nedaryti daugaiu jokių pareiškimų apie tai iki oficialaus sanderio paskelbimo.

Komentarai (5)
SCHUMIS F-1
| 05/24 11:08 Atsakyti
Vyras rimtai dirbo.
forms
| 07/19 23:09 Atsakyti
cha cha cha! 2004 metų F1 tai juokingai skamba! Yra MS su Ferrari ir yra priedas prie jų - tai RB. Rimtai kalbant tai gaila juo. Vyrukui sužlugo visos svajonės, liūdniau būti negali!!! :(
Mobil 1
| 06/20 15:03 Atsakyti
Sapaliones, tai jau 5 metus matome tv ekrane.
svayux
| 06/30 20:46 Atsakyti
is dalies gaus lygu s...
Redcar
| 01/12 01:04 Atsakyti
Kur tau, Ferrari'yje taip niekad nebus...
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas