R. Brawnas: „Ferrari“ turės lenktyniauti pagal F-1 taisykles (3)

R. Brawnas: „Ferrari“ turės lenktyniauti pagal F-1 taisykles
logo 2018 Sausio 13 d. 08:15, Ferrari

F-1 sporto skyriaus vadovas Rossas Brawnas mano, kad norėdama likti „Formulėje-1“, „Ferrari“ turės lenktyniauti pagal čempionato nustatytas taisykles.

Britas toliau palaiko „Liberty Media“ pusę, kuri nori įgyvendinti naują variklio formatą, sumažinti išlaidas bei sąžiningiau paskirstyti prizinio fondo pinigus.

„Ferrari“ prezidentas Sergio Marchionne pernai pagrasino, kad italų ekipa paliks čempionatą, jei naujos taisyklės netenkins gamintojo.

R. Brawno teigimu, „Liberty Media“ yra nusiteikusi derėtis, bet „Ferrari“ turės dalyvauti čempionate pagal naujas F-1 taisykles.

„Ferrari“ mano, kad yra dalis F-1 ir aš su tuo sutinku. Jie yra dalis F-1 DNR. Ir mes nenorime jų prarasti, bet viskas turi vykti abi puses tenkinančiomis sąlygomis“, - sakė R. Brawnas.

„Yra tam tikros ribos, kurias, mūsų manymu, reiktų pakoreguoti. Nesvarbu, kurios komandos liks, „Formulė-1“ išgyvens bet kokiu atveju. Praeityje sportą paliko čempionai, kai kurie pilotai tragiškai žuvo, bet F-1 egzistuoja toliau. Ji išsigydo žaizdas ir juda toliau į priekį. Ji toliau egzistuos nepriklausomai nuo to ar aš, ar „Liberty“, ar „Ferrari“ liks šiame čempionate.“

„Ar būtų geriau jei „Ferrari“ pasitrauktų? Nemanau. Tad turime susitarti dėl abi puses tenkinančių sąlygų. Negalime atsidurti tokioje situacijoje, kai darome viską, ko nori viena komanda, nesvarbu, tai „Ferrari“, „McLaren“ ar „Renault“. Čempionatas negali egzistuoti tenkinant vienos komandos norus.“


Komentarai (3)
Mendoza69
| 01/13 17:33 Atsakyti
o tai visa laika be taisykliu vare\\// :DD
Senelis
| 01/13 17:11 Atsakyti
Prieš keletą metų Mersai irgi grąsino pasitraukti...keista, kad grąsinimai pagreitina komandas.
SF15T
| 01/13 14:04 Atsakyti
idomu, pagal kokias dabar lenktyniauja?
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas