R. Brawnas giria S. Perezą už stabilumą

R. Brawnas giria S. Perezą už stabilumą
logo 2019 Lapkričio 13 d. 10:10, Racing Point

Sergio Perezas yra pelnytai laikomas vienu iš labiausiai patyrusių „Formulės-1“ lenktynininkų, kadangi čia yra jau devintas sezonas ir likus dviem etapams iki šio sezono pabaigos, užima 10 vietą asmeninėje įskaitoje.

Ypač stabiliai „Racing Point“ meksikiečių pilotas pasirodo po vasaros pertraukos, jam pavyko uždirbti taškus šešiuose etapuose iš septynių – išimtimi buvo tik Singapūro GP, kur jį pavedė technika. Komentuodamas naujausius įvykius, „Formulės-1“ sporto direktorius Rossas Brawnas labai pagirtinai atsiliepė apie 29 metų S. Perezą.

„Sergio – vienas iš tų sportininkų, kuriam pavyko pasitempti antroje sezono dalyje, - sakė R. Brawnas. – tik Singapūre jis nepasiekė finišo dėl techninių problemų.

Galbūt jo rezultatai nėra tokie ryškūs, kad jie patektų į sporto spaudos antraštes, kadangi pati geriausia jo vieta buvo šeštoji Belgijos GP etape. Bet jei pirmosios penkios ar šešios vietos įprastai atitenka tik „top“ komandų pilotams, tai finišas priziniame dešimtuke – labai geras pasiekimas, ypač jei turima galvoje rezultatų glaudumą peletono viduryje.

Dėl stabilumo, kurį demonstruoja S. Perezas, „Racing Point“ išsaugo viltis pakovoti dėl 5 vietos Konstruktorių įskaitoje. Jei jiems pavyktų paspausti gamyklinę „Renault“ komandą, tai būtų daug parodantis momentas. Likus dviem etapams iki sezono pabaigos, prancūzų ekipai jie nusileidžia 18 taškų, vadinasi, Lance Strollas taip pat turi pasirodyti labai gerai“.

Beje, jei S. Perezas po vasaros pertraukos uždirbo 31 tašką, tai jo kanadietis partneris – tik tris, todėl šansai, kad jis smarkiai pasitemps, nėra tokie dideli.Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos