R. Brawnas: M. Binotto gerai susitvarko su situacija komandoje (7)

R. Brawnas: M. Binotto gerai susitvarko su situacija komandoje
logo 2019 Balandžio 16 d. 23:20, Ferrari

F-1 sporto skyriaus vadovas Rossas Brawnas mano, kad „Ferrari“ vadovas Mattia Binotto kol kas gerai susitvarko su situacija komandoje.

Praėjusį savaitgalį Kinijoje vykusių lenktynių metu Charleso Leclerco buvo paprašyta į priekį praleisti komandos draugą Sebastianą Vettelį. Vokietis finišavo trečias. Tuo tarpu monakietis, dėl prastų taktinių sprendimų, liko penktas. Tai buvo trečias lenktynių savaitgalis iš eilės, kai ekipa davė nurodymus, kurie buvo palankūs S. Vetteliui.

M. Binotto dar prieš prasidedant sezonui neslėpė, jog metų pradžioje, esant tam tikrai situacijai, pirmenybė bus teikiama S. Vetteliui.

R. Brawnas mano, kad minėtasis M. Binotto su situacija iki šiol susitvarkė tinkamai.

„Mattia turi susitvarkyti su „Ferrari“ komandai nauja situacija - du pilotai kovoja aukščiausiame lygyje. Kol kas Mattia su ta situacija susitvarko gerai. Vienoje pusėje jaunas ir talentingas Leclercas, o kitoje Vettelis - keturiskart F-1 čempionas, praeityje įrodęs, kad gali susitvarkyti su spaudimu“, - kalbėjo R. Brawnas.

„Sebastianui tai tikrai nėra lengvi metai. Tačiau iškovota prizinė vieta Kinijoje turėtų jam suteikti daugiau pasitikėjimo. Tuo tarpu Charlesas vykdo komandos nurodymus, kurie ne visada yra malonūs.“

R. Brawnas mano, kad nuo šiol „Ferrari“ privalo puikiai atlikti savo darbą, jei nori čempionate pavyti ir įveikti „Mercedes“ komandą.

„Bahreine komanda buvo greita, bet stokojo patikimumo. Tuo tarpu Kinijoje ekipa buvo nepakankamai greita, kad galėtų kovoti su „Mercedes“ tiek kvalifikacijoje, tiek lenktynėse.“

„Po bandymų daug kas sakė, kad jie galės kovoti kaip lygus su lygiu, bet dabar situacija tokia, jog „Ferrari“ nusileidžia varžovams abejose įskaitose. O skirtumas jau yra didelis. Jei „Ferrari“ nori kovoti su „Mercedes“, viskas turi būti atlikta puikiai. Žinant Binotto, jis pasirūpins, kad būtent taip ir būtų viskas padaryta.“

Komentarai (7)


eustachijus
| 2019 Balandžio 17 d. 23:18
ne dėl ferrari čia stadalinama,o dėl susiklosčiusios situacijos. Jei tarkim kokia williams pradėtų taip dirbtinai kubicą prastūminėt kaip už gerą irgi nemažai juoko ir šaršalo būtų,žinoma ne tiek,bet. O dėl čiampo,tragedija čia irgi ne tik Fermos ,o F1 bendrai,kad dominacija pastovi,visiškai neįdomi.Ferma dar bent tikisi kasmet ir būna arti,o ką kalbėt apie vidutiniokes,ten ne šaibos į subinę?
deivec
| 2019 Balandžio 17 d. 19:42
kiek stradalinimo del ferrari, tiek milijonu sukista, titulu kaip ner taip ner
Ezo
| 2019 Balandžio 17 d. 13:39
Donatas Darg10211292181211963
| 2019 Balandžio 17 d. 09:37

Koks atsilikimas? Juk mersu fanai ir patys mersai sake kad jie atsilieka ir siemet kaip preitais metais geresni bolida turi Ferrari. Tik tie grybai nemoka vaziuoti.

Ne tiek grybai nemoka vaziuot kiek Ham mega talento deka titulus renka
Sandbag
| 2019 Balandžio 17 d. 09:47
Nu ka, ryt dar Helmutas Marko pakomentuos ta pati, dar Jaques Villneuve, dar keli super expertai ir va savaite pratrauks su obvious komentarais. Come on yra daugiau komandu nei ferrari juolab ten ir situacijos idomesnes.
Donatas Darg10211292181211963
| 2019 Balandžio 17 d. 09:37
Koks atsilikimas? Juk mersu fanai ir patys mersai sake kad jie atsilieka ir siemet kaip preitais metais geresni bolida turi Ferrari. Tik tie grybai nemoka vaziuoti.
SatanKlaus
| 2019 Balandžio 17 d. 09:00
Vetelis jau įrodęs praeityje kad gali susitvarkyti su spaudimu... Nu nu, kurgi ne. Nebent jis šneka apie senus gerus RBR laikus.
Klepsidra
| 2019 Balandžio 17 d. 00:24
as sutikciau sumoketi, kad situ jo nesamoniu nespausdintumet. negi jis negali issteneti nieko daugiau, kaip akivaizdziu faktu perpasakojima? jokio prakeiktos izvalgos, daugiau info - nieko - tiesiog faktu perpasakojimas, ka visi ir taip zino ir mato. ir taip 99% pasisakymu
×

F-1.lt pulsas