R. Chastaino lenkimas - geriausia ką matė NASCAR?

R. Chastaino lenkimas - geriausia ką matė NASCAR?
logo 2022 Lapkričio 01 d. 21:15, Stop kadras

Praėjusį savaitgalį Rossas Chastainas realybėje išbandė tai, ką dalis sporto fanų galbūt iki šiol buvo bandę tik žaisdami kompiuterinius žaidimus.

Martinsville‘io trasoje vykusių „NASCAR Cup“ serijos lenktynių pabaigoje R. Chastainui reikėjo įveikti Denny Hamliną, kad patektų į kitą etapą.

Kadangi R. Chastainas negalėjo pasiekti tikslo normaliomis sąlygomis, sportininkas padarė tai, ko iki šiol niekas nebuvo bandęs tokio lygio varžybose - trenkėsi į sieną, greičiau nei įprastai įveikė 3 ir 4 posūkius bei aplenkė krūvą varžovų, tame tarpe ir minėtąjį D. Hamliną.

Įdomu tai, kad pasirinkęs neįprastą būdą aplenkti varžovus, R. Chastainas paskutinį ratą įveikė sekunde greičiau nei iki tol buvo užfiksuotas geriausias rezultatas įveikiant trasą įprastu būdu. O NASCAR atstovai taip pat pripažino, kad lenktynininkas viską atliko nenusižengdamas taisyklėms, tad skirti jam baudą nebuvo pagrindo.

Tokiu R. Chastaino lenkimu liko sužavėti sportininkai iš kitų čempionatų, tarp kurių „IndyCar“ pilotas Patricio O‘Wardas ir F-1 lenktynininkas Fernando Alonso.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. f1a 1005
2. mantioras 1001
3. Tadux15 1000
4. Kęstutis Šimkus 991
5. Giriby 983