R. Dennisas: F. Alonso likimas paaiškės per dvi savaites

R. Dennisas: F. Alonso likimas paaiškės per dvi savaites
logo 2007 Spalio 22 d. 19:26, McLaren
McLaren“ vadovas Ronas Dennisas pareiškė, kad šios komandos lenktynininko Fernando Alonso tolimesnė karjera „Formulėje-1“ turėtų paaiškėti per artimiausias dvi savaites.
Ispanas šiemet ne vieną kartą išsakė savo nepasitenkinimą padėtimi ekipoje, kurioje tokias pačias teises ar net privilegijas esą turi jo komandos draugas Lewisas Hamiltonas.
Tikėtina, kad F. Alonso kitąmet lenktyniaus kitoje „Formulės-1“ komandoje, nors ir yra pasirašęs sutartį su „McLaren“ iki 2009 metų sezono pabaigos.
„Problema su lenktynininkais yra ta problema, kurią, kaip mes jau nekartą jums minėjome, mes imsimės spręsti pasibaigus sezonui. Ji bus išspręsta artimiausių dviejų savaičių metu“, - žurnalistams po lenktynių Brazilijoje pareiškė R. Dennisas.
Jis teigė manąs, kad nesutarimus komandos viduje išpūtė ir dalinai lėmė internetas.
„Dažnai kartoju, kad internetas yra mūsų gyvenimo nelaimė. Tai nekontroliuojamas, neredaguojamas informacijos šaltinis, maitinantis visą žiniasklaidą“, - pabrėžė R. Dennisas.
„Be abejo, aš nekritikuoju visų žiniasklaidos atstovų. Internetas viską taip apsunkina, nes viskas tampa žinoma akimirksniu. Turi praleisti daug laiko tam, kad ištaisytum į sistemą patekusius netikslumus. Tai didina spaudimą komandai“, - tvirtino „McLaren“ vadovas.
„Tačiau mes jokių būdu netvirtiname, kad šis spaudimas turėjo kokios nors įtakos mūsų šiandien patirtai problemai (su L. Hamiltono bolidu – red. past.). Manau, kad komanda sezono metu labai efektyviai atsispyrė spaudimui, ir aš nemanau, kad jis sukėlė kokių nors problemų trasoje bandymų ar lenktynių metu“, - pridūrė jis.

Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas