R.Dennisas: L.Hamiltonas kitąmet lenktyniaus „Formulėje-1“

logo 2006 Gegužės 30 d. 17:44, GP2
„McLaren“ vadovas Ronas Dennisas pareiškė, kad GP2 lenktynėse pirmaujantis jo globojamas jaunas lenktynininkas Lewisas Hamiltonas kitąmet jau lenktyniaus „Formulėje-1“.
„Visų pirma Lewisas turi pasiekti sėkmę GP2 varžybose, o tada mes jį nukreipsime laipteliu aukščiau. Ar jis kitąmet lenktyniaus „Formulėje-1“? Tikiu, kad taip. Kurioje komandoje? To dar nežinau“, - pareiškė R.Dennisas.
Manoma, kad L.Hamiltonas kitąmet gali iškart debiutuoti „McLaren“ komandoje, jei iš jos pasitauktų ir Kimi Raikkonenas, ir Juanas Pablo Montoya. R.Dennisas neatmetė tokios galimybės.
„Akivaizdu, kad viena iš dviejų mūsų vietų kol kas yra laisva. Daug žmonių klausia, ar yra galimybė, kad ją užims jis? Na, tai nėra neįmanoma, tačiau tai tėra viena iš galimybių“, - teigė „McLaren“ vadovas.
„Nežinome, ar dabartiniai mūsų lenktynininkai liks, ar pasitrauks, kol kas per anksti priimti tokius sprendimus. Kai turėsime apsispręsti, taip ir padarysime“, - nukirto jis.
L.Hamiltonas GP2 čempionate po pergalės lenktynėse Monake prieš artimiausią persekiotoją Nelsoną Piquet jaunesnįjį turi 10 taškų persvarą. Prieš ateidamas į GP2 lenktynes, juodaodis lenktynininkas pasiekė įspūdingų pergalių žemesnio lygio čempionatuose.
Praėjusių metų Europos „Formulės-3“ pirmenybėse šis 21 metų amžiaus sportininkas nugalėjo net 15-oje lenktynių iš 20-ies, o 17-oje iškovojo „pole“ pozicijas. 2003 metais Didžiosios Britanijos „Formula Renault 2000“ čempionate jis nugalėjo 10-yje etapų iš 17-os.