R. Dennisas sugrįžta vadovauti „McLaren“ grupei, M. Whitmarsho ateitis – neaiški (99)

R. Dennisas sugrįžta vadovauti „McLaren“ grupei, M. Whitmarsho ateitis – neaiški
logo 2014 Sausio 16 d. 23:50, McLaren
Ronas Dennisas šiandien buvo patvirtintas „McLaren Group“ generaliniu direktoriumi, šiose pareigose pakeisdamas Martiną Whitmarshą ir žadėdamas dideles organizacines permainas.
66 m. amžiaus britas šias pareigas ėjo iki 2009 m., kai perleido jas ilgamečiam savo pavaldiniui ir pats susikoncentravo į naujai įkurtą išskirtinių serijinės gamybos automobilių padalinį „McLaren Cars“, jau išleidusį didelio atgarsio sulaukusius MP4-12C ir P1 modelius.
„Mano kolegos akcininkai įpareigojo mane parašyti naują „McLaren“ istorijos skyrių, kurį reikia pradėti nuo mūsų pasirodymų tiek trasoje, tiek už jos ribų pagerinimo“, – komentuodamas gana netikėtą žinią, sakė R. Dennisas.
„Artimiausiomis savaitėmis aš ketinu atlikti nuodugnų ir objektyvų kiekvieno mūsų verslo tyrimą siekiant optimizuoti kiekvieną mūsų veiklos aspektą, kartu identifikuojant naujas augimo galimybes išnaudojant mūsų technologijas, ir atitinkamai į jas investuojant.“
„Vasarį aš išaiškinsiu naują grupės strategiją ir įvesiu geriausią šiai įgyvendinti tinkamą organizacijos struktūrą. Džiaugiuosi galimybe sugrįžti į grupės generalinio direktoriaus pareigas ir darbu kartu su daugeliu kolegų bei akcininkais vykdant mūsų tikslą – laimėti visur, kur esame.“
Neoficialių šaltinių teigimu, M. Whitmarshui gresia netekti ir „McLaren“ F-1 komandos vadovo pozicijos. R. Dennisas dėl to galutinį sprendimą esą priims vasario mėnesį, tačiau bet kuriuo atveju šiemet atliks didesnį vaidmenį vadovaujant ekipai.
„Laukia pokyčiai. Mes ir vėl laimėsime“, – taip 20 minučių trukusį kreipimasį į „McLaren“ darbuotojus šiandien užbaigė į generalinio direktoriaus pareigas sugrįžęs britas.

Komentarai (99)


1_Protingas
| 2014 Sausio 18 d. 11:36
MakNierka > pridedant prie nelegalių tai tu aišku neabejoji, kad 2003-iais Kimis Maklarenuose su šuniu kovojo dėl titulo tik dėl to kad padangos buvo nelegalios - nes Kimis asilas ir tik su nelegaliom padangom gali. Taip pat kaip suprantu tu neabejoji, kad Mika šunį darė tik dėl to, kad variklis nelegalus buvo. Šiaip juk Mika asilas ir be nelegalaus variklio nieko negali! Šaunuolis MakNierka - geros įžvalgos!
Jekesas
| 2014 Sausio 18 d. 08:07
1_Genijus >>> Hamiltonas neeilinis talentas, pakartoti jo sėkmę (kaip lygūs su lygiu kovoti su Alonso ir dar debiutiniam savo sezone) kažin ar daug pilotų gali. Vienetai. Tas pats patyręs Butonas tebūtų Alonso šešėlyje. O iš kokio molio drėbtas Magnusenas kol kas neaišku, bus matyt kaip jis šių metų sezone atrodys prie Butono, pridedant kelis bonusus už ateities perspektyvas.
1_Genijus
| 2014 Sausio 17 d. 23:33
Įdomu kas bus jei 2015 Alonzo grįš į McLarean. Kad nebūtu taip, kad vėl apsiverks, patvarkytas kito vidutinioko, kai negaus išskirtinių sąlygų. Jau visi žino kaip baigiasi praeitą kartą, reikia žiūrėti, kad netektu sintetinių ir medinių titulų karaliui, visatos geriausiam vėl ašaroti.
Songoku Lee
| 2014 Sausio 17 d. 23:20
Ką jūs čia rūkot visi? :)
Nerijus Žakevičius
| 2014 Sausio 17 d. 22:51
McNerka nebuk visiskas nusmukelis rasyk i tema o ne apie lenktynininkus straipsnyje nei vieno nera
me2zaa8
| 2014 Sausio 17 d. 22:45
McNerka>> jau nustojo gaidys.s veikti ???
Vyriškis
| 2014 Sausio 17 d. 22:18
Nauja McLaren mašina niekaip nepraeina crash-testų. Nenuostabu, kad Vitmaršo kėdė ėmė labai stipriai klibėti.
reax
| 2014 Sausio 17 d. 21:30
surprise surprise. kazkaip sutapo kad ta pacia diena kai tik Bernis isejo..
ecOr
| 2014 Sausio 17 d. 21:00
Aš nieko blogo neparašau - gaunu įspėjimą, uždraudžia komentuoti.. McNerka drėbia iš eilės krūvą durnų postų, bet negauna net ispėjimo. McDuchas, jei Dievas būtų, seniai baną į šikną būtų kas nors sukišęs. :(
McNerka
| 2014 Sausio 17 d. 20:48
ir nereik manes uz tai banint.. as seniai to troskau.. dabar deklaruoju.. busiu saziningas..
×

F-1.lt pulsas