R. Doornbosas: D. Ricciardo dabar yra nepatogioje padėtyje

R. Doornbosas: D. Ricciardo dabar yra nepatogioje padėtyje
logo 2020 Balandžio 05 d. 11:14, Renault Sport

Kad ir kada beprasidėtų šių metų „Formulės-1“ sezonas, Danielis Ricciardo turės vilkėti „Renault“ komandos kombinezoną, nors bolido, sukurto Enstone, greičio ypatybės pernai nenustebino. Gal tik verta prisiminti Monzą, kur australų pilotas finišavo ketvirtas – ir tai buvo geriausias Danielio pasiekimas per 2019 metus.

Iš principo, bÅ«simasis sezonas Ricciardo yra svarbus dar ir dėl to, kad jam teks eilinį kartą rinktis: ar pasilikti prancÅ«zų automobilių gamintojo komandoje, ar tęsti karjerą kur nors kitur.

Buvusio „Formulės-1“ lenktynininko Roberto Doornboso, kuris kažkada neilgai lenktyniavo „Red Bull“ ekipoje, spėjimu, D. Ricciardo jau senokai apie tai galvoja.

„Jis dabar yra gana nepatogioje padėtyje, - mano olandas, bendradarbiaujantis su kanalu „Ziggo Sport“. -  Prasidėjo antri kontrakto su „Renault“ metai. Galima nuspėti, kad šis sezonas bus trumpas ir kokį sprendimą jam reikės priimti? Ar pasilikti prancÅ«zų gamyklinėje komandoje, ar eiti kur nors kitur?“

Beje, R. Doorboso nuomone, negalima atmesti, jog esant gana įtemptiems santykiams tarp Charleso Leclerco bei Sebastiano Vettelio, Maranello komanda gali atsisakyti keturiskart pasaulio čempiono paslaugų ir tuomet Ricciardo gautų savo šansą: „Jis gali tapti bÅ«tent tuo pilotu, kuris bÅ«tų reikalingas „Ferrari“ komandai“.


Komentarai (0)
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas