R. Grosjenas žino, ko jam trūksta, kad taptų top pilotu (5)

R. Grosjenas žino, ko jam trūksta, kad taptų top pilotu
logo 2017 Rugpjūčio 13 d. 12:00, Haas/LAT Images

„Haas“ ekipos pilotas Romainas Grosjeanas yra įsitikinęs, kad ramybė, kai situacija yra sudėtina – raktas į tapimą top pilotu F-1 čempionate.

R. Grosjeanas jau važiuoja šeštą sezoną F-1, o šiuo metu su 18 taškų jis dalinasi 12-13 vietas. Arčiausiai pergalės pilotas buvo, kai su „Lotus“ ekipa 2012-2013 metų sezone devynis kartus užlipo ant podiumo.

Paklaustas, ko jam trūksta, kad galėtų iškovoti vietą geriausiose F-1 komandose prancūzas atsakė:

„Yra dalykų, kuriuos visada gali patobulinti. Turiu surasti būdą, kaip susitvarkyti su įvairiais dalykais skirtingai, kai tampu susierzinęs. Turiu kitaip elgtis, kai stabdžiai neveikia tinkamai ir su kitias panašiais dalykais. Manau, kad mano vairavimo stilius, fizinis pasiruošimas, bolido analizės yra tinkamos būti pasaulio čempionu gerame bolide“, - analizavo save pilotas.

„Aš dažnai susierzinu, nes noriu laimėti. O kai susierzinu – pradedu kalbėti per radiją. Kaip kitaip galiu išliesti visą susierzinimą? Žinoma, yra ir kitoks būdas su tuo susitvarkyti, kai sau pasakai: „Gerai, nelaimėsiu šių lenktynių, tiesiog pasiimsiu pinigus ir važiuosiu namo.“ Manau, kad jei kada sau taip pasakysiu - mano karjera bus baigta. Tol kol išlaikai tą ugnelę savyje ir pergalės dvasią ir nesi laimingas, kad kvalifikavai 14-as, bet nugalėjai savo komandos draugą – tol yra gerai.

Tokie dalykai niekada manęs nepadarys laimingu. Kai kuriems žmonėms to užtenka, bet niekada taip nebus su manimi“, - pasakojo „Haas“ pilotas.

Komentarai (5)


Zilvaras
| 2017 Rugpjūčio 14 d. 22:18
Sudėtina?
Kažkuriuo metu F-1.lt straipsnių kokybė (tiek stiliaus, tiek rašybos, tiek skyrybos prasme) smarkiai krito žemyn.. ir neatsigauna.
Gintautas Stankevicius
| 2017 Rugpjūčio 14 d. 12:56
Googletranslate yra baisu
TFSI
| 2017 Rugpjūčio 13 d. 23:03
Galvojau tinkančių stabdžių.
nma
| 2017 Rugpjūčio 13 d. 19:55
gramatika, stilius :D "Tol kol išlaikai tą ugnelę savyje ir pergalės dvasią ir nesi laimingas, kad kvalifikavai 14-as, bet nugalėjai savo komandos draugą – tol yra gerai."
Tech
| 2017 Rugpjūčio 13 d. 12:56
kai vaziuoji lygus su lygiu su Magnusenu,tai truksta netgi iki stipraus vidutinioko lygio