R. Kubica lieka „Alfa Romeo“ atsarginiu pilotu

R. Kubica lieka „Alfa Romeo“ atsarginiu pilotu
logo 2021 Lapkričio 24 d. 17:13, Sauber

„Alfa Romeo“ pratęsė kontraktą su pagrindiniu rėmėju – lenkų naftos kompanija „PKN Orlen“ ir oficialiai patvirtino, kad kitame sezone atsarginiu jų pilotu lieka Robertas Kubica. Lenkas kitais metais rečiau atvažiuos į GP etapus, nes jo prioritetu bus pasirodymas WEC čempionate.

Robertas Kubica: „2021 m. sezonas dar neužsibaigė, bet noriu pasidalinti oficialia naujiena, kad mes kartu su „PKN Orlen“ tęsime bendradarbiavimą su „Alfa Romeo“ komanda „Formulėje-1“. Labiau džiaugiuosi, kad mes kartu su naftos koncernu atstovausime Lenkiją pasaulio čempionate, kuris laikomas pasaulio automobilių sporto viršūne. Kitame sezone teks spręsti daug įdomių uždavinių, tikiuosi, kad bus daug šaunių lenktynių ir pozityvių emocijų. Susitiksime trasose.

2022 m. aš lieku atsarginiu lenktynininku „Formulėje-1“, bet mano pagrindinis uždavinys – lenktyniauti. Aš labai norėčiau sugrįžti į La Maną ir laimėti legendinį maratoną. Aš lieku ištvermės lenktynėse ir tęsiu pasirodymus LMP2 – man tai geriausias sprendimas“.

Robertas Kubica
Pilotas: Robertas Kubica 2024 sezono taškai: 93
Komanda: Amžius: 39 m.
Plačiau


Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Giriby 1354
2. Tadas Misevičius 1347
3. Darius Linkevicius 1336
4. Kęstutis Šimkus 1334
5. f1a 1332